uykumu çalan bu anlamsız gecelerde sizlere de sormak istediğim soru.
ben bu hayadda tahmin bilen edemicen kadar yanlızdım ama şimdi deiştirdim herşeyi emin ol .
şeklinde cevap verilebilir.
(bkz: bir tdk ağlıyor gözleri yaşlı)

türkçemizi katleden başlıktır.

ben genelde yalnızım ama yanlız olduğumu hatırlamıyorum..
Bi büyük devirmiş abi mırıldanması. Birazdan, 'görmsem ku bigün' diye de TDK'ya iyice abanacak, gidin yatın hatta, yatağın altına saklanın da iyice yanlayarak yalnız kalsın hergele.
Herkez yanlız, ama herkeze göre başkası yalnış...
Peki siz şu koca hayatınızdaki yalnızlığınızı bölüp ben senin yanındayım diyen birine rastladınız mı? Ben rastlamadım. Tşk.
Topunuza eleştirilse yaklaşım adı altında. imla hatasına tahamül edemeyecek kadar kültürlü olduğunu sanan arkadaşların bunu belirtirken ne kadar kültürsüz olduklarını kesin ve net olarak ortaya koydukları durumdur. bir yazar imla hatası yapabilir, konuşur gibi yazabilir. nokta ve virgülleri hiç kullanmayabilir. bu durum kusur mu dur ? evet kusurdur.

Fakat kendini gönüllü tdk görevlisi sanan ve kültürüm yüksek imla kurallarını biliyorum hatta senin bilmediğini yüzüne vurup birde küfrediyorum tavırlı arkadaşlara şu ata sözünün " eşeğe altın semer vurmuşlar gene eşek eşektir." ayaklı birer kanıtısınız demek istiyorum.

kültürlü olmanın temeli imla kılavuzluğu yapmak değil önce ahlaki seviyenin yüksek olmasıdır. toplum içerisinde kullanılacak kelimeleri seçemezken iMLA kurallarını bilsen ne olur yazar arkadaşlarım.

Dip not: Yukarıdaki paragraftan herkes istediğini alabilir. hatta imla yanlışlarını da bulabilir.