bugün

entry'ler (22)

ideal kız boyu

1.69 bence en ideal boydur. Bi de etine dolgun olsun. Benim gibi sjsjsjsjdj. Ama göbeğe karşıyım.

votka içeceklere tavsiyeler

Birayla karıştır kardeş kafası müthiş. Tadı enfes.

papia reklamları neden bu kadar abartılı

Götten bahsediyorlar burda. Az bile yapıyorlar. Benim güzel beyaz narin popom <3.

03 00 da ateşlenecek sigaranın markası

Duruma göre değişir. Bu gece parliament yarın gece mm. Hayat bu belli olmuyor

gecenin şarkısı

https://youtu.be/J23BBMHcOJQ
Duman-kırmış Kalbini

şu anda sizi kim düşünüyor olabilir

Belki eski sevgili. Belki de hiçkimse. Tercihen hiçkimse.

birinin her şeyi olmak

Çok ağır bi yüktür. Herkes kaldıramaz. Ben kaldıramadım mesela. Sevme beni amına koyim dedim en son. Öyle hayallerdeki gibi olmuyor o.

tanımadığın biriyle mesajlaşmak

Gerçekten kendim gibi davranabiliyorum. Beni nasıl tanımasını istiyorsam öyle konuşuyorum. Ve şu aralar ihtiyacım var gibi. Ama bi erkek degil adamla konuşmak iyi geliyor.

sizde bu hayatda yanlız kaldınızmı hiç

Peki siz şu koca hayatınızdaki yalnızlığınızı bölüp ben senin yanındayım diyen birine rastladınız mı? Ben rastlamadım. Tşk.

sezen aksu şarkılarında geçen en güzel söz

Ah yine mi keder ama artık yeter yine kapıda kara geceler.

ben bu yazıyı abime yazdım

Bir abim var evet ama ne kadar abilik yapıyor. Onu sorgulamak lazım. Aramızda sadece 3 yaş var ama ben ne bi kardeşlik ne de abilik gördüm. O yüzden pek bi şey yazmak gelmiyor içimden.

yazarların ölüme en çok yaklaştıkları an

Geçen yaz fazlasıyla dalgalı olan bi sahilde ölüyodum amk. Su çekti içine. Yüzmeyi de bilmiyorum tabi. Allah beni kurtaran abiden razı olsun. Ona bi hayat borçluyum. O değil de orda bogulacagımı anladığımda ölmek değil de cesedimin suda kaybolacagından kimsenin beni fark etmeyeceginden korktum. Ve o anki şoktan sesim çıkmamıştı hiç. Sadece beni görüp kurtaran o abiye borçluyum. Allah onu korusun.

tanrı sizi korusun bizi allah korur

ikisi aynı şeydir aslında. ikisi de yaratanın adıdır. Benim açımdan pek bi farkı yok.

sizi bu saatte hala uyutmayan şey nedir

işsiz güçsüz sap bi insan olmam. Üçüncü kez sınava girecek olmama rağmen ders çalışmayıp ot gibi yaşamam. Ne diyim hayat çok bok.

en iyi sevişen burç

Hangisinin götü daha güzelse o arkadaş. Götü güzel olan erkek candır gerisi heyecan bile değil.

bugün seçim olsa oyunuzu hangi partiye verirdiniz

Boş atardım da o da akp ye gider amk. Böyle sistemin ta amk amk ya amk.

bir kızın sizi sevmediğini anlamanın yolları

Nezaketen konuşuyodur kanka sevmiyorsa. Yanında rahatsız olmasıyla bi alakası yok. O utandıgından da olabilir. Zorla cevap veriyorsa buluşmalara gelmemek için hep bi bahanesi varsa uzak dur ondan.

sözlük kızlarının fotoğrafları

Ulan valla foto atcaktım. Vazgeçtim sjsjsjsjdj. Bu nedir arkadaş.

bunu okuyacağını bilsen ona ne söylerdin

Son bir yılımı Siktin pezevengin evladı derdim. Ki dedim.

kürdüm 5000 yıllık tarihim var var mı diyeceğin

Dikerim senin yıllanmış kürtlüğünü. Olum biz türklerin ırkçılaşmasının sebebisiniz lan. Gün gelecek bu vatanda kürdüm diye dolanan deliksiz göt kalmayacak. It sürüsü.