bugün

kodumun oç hamamböceklerini bu ülkeye dolduran arapseverler, mutlu musunuz? bu kaltaklar, çöl faresi sapıklar kovulmazsa kim bilir daha neler göreceğiz....

Eskişehir'de yabancı uyruklu bir kadın, Türk vatandaşlarına "Siz Müslüman değilsiniz. Hepiniz şerefsizsiniz." diyerek su şişesiyle saldırdı.

https://twitter.com/Darkw..._ENlMxp5SA5JdwWA&s=19
Milliyetçi hareket engellenemez ccc.
türklerin %52'sinin neden olduğu bir durum. onlar yüzünden ülke mülteci çöplüğü oldu. hırsıza, rantçıya verdiler oylarını. emevi camisinde namaz kılacağız diye gaza gelerek reisleri suriye iç savaşını kışkırttı. sonucunda milyonlarca mülteci ve ölü. bu suriyeli bugün türklere şerefsiz diyebiliyorsa yine malum partililer buna neden olmuştur.

zafer partisi'nin oyuyla dalga geçen zırtapozlar, 30 yıl sonra suriyeliler tarafından gondiklendiğinde ne yapacaklar bakalım? umarım surilerin çoğunlukta olduğu türkiye'yi görmeden ölür giderim. yaşadığımız şey hayat değil cehennem. o da akepeliler yüzünden zaten.
Yalnız Yeşilli ablaya helal olsun, polemiğe girmeden yapılması gerekeni yapmış, kolundan tutup sinek gibi dışarı atmış. Devamında aynı şekilde yaka paça sınır dışı edilmesi gerekirdi.
Videoda görülen bütün çocukların bu hamamböceğinin çocuğu olması da umarım birilerinin dikkatini çeker...
zafer partisiyle, ümit hocayla dalga geçen akılsızların, %52'nin sebep olduğu skandal sözlerdir. bu çöl maymunlarından ülkede zibilyon tane var.
Müslüman falan değilim hiç olmadim ama şerefsiz de değilim.
yine bu şerefsizler dolmuş ülkeye. normalde 76d otobüsünde giriş katta otururum ve rahatsız olmam ama bugün o kadar yabancı uyruklu insan gördüm ki anlatamam. giriş katta o kadar kokuyorlardı ki üst kata geçtim. hala kokusu burnumda. çok kötü kokuyorlardı. ayrıca bizim oradaki kütüphaneye bile 2 tane arap kız mı ne gelmiş. gitsinler ülkemizden.
tüm islam aleminin tipolojisi
Zamanında timur da bayezid’in yüzüne aynısını söylemişti..
Bunlar daha bir sey degil. 5-10 yil sonra gorecegiz bu multeci ve siginmaci politikalarinin acisini.
Bir Türk olarak ben de müslüman değilim ama çok bilge, onurlu, vicdanlı bir insanım. islam çok güzel bir din ama tek doğru din değil. Saraya giden tek bir yol var, o da islam'mış gibi yapıyorlar. Hayır, saraya giden birden fazla yol var. O yüzden, hangi yolu seçtiğinizin bir önemi yok. O müslüman arapların çoğu kuran okumuyor. Kurandan bihaberler. Hadisler üzerine saçma sapan bedevi kültürlerini yamayıp din diye herkese yutturuyorlar. Yahudilerin Tevrat okumayıp, ırkçılık üzerine kurulu Talmud'u herkese dayatmaları gibi...
Edit: imla