bugün

görsel
görsel

(bkz: swh).
ortalıkta ninja gibi dolaşan tiplerdir.
ortalarda ninja gibi dolaşan tiplerdir. ayrıca o maskenin hiçbir koruyucu özelliği yok. açık ve net.
görsel
Estetik görünüme önem veren kimselerdir. Lösemi hastaları gibi beyaz maske ile gezmezler.
bunları görünce korona döneminde polis görmüş 18 yaş altı çocuklar gibi kaçıyorum.
hiç maske takmayan, maskeyi çenesinde gezdirenlere göre bin kat iyidir.
Normal maskeler sanki bir halta yarıyorlar.
görünce "külot mu lan o" tepkisi vermeme neden olan tiplerdir. *
O maskelerin leş gibi olduğundan hiç şüphem yok. Tek kullanımlık maskeler tercih edilmeli.
Çomardır.
bunun bir sike yaramadığını defalarca anlatmalarına rağmen neden takar ki insanlar? bu ülke harbiden aptallarla dolu.
Bir işe yaramadığını fox haber de iddia eden tıp fakültesi öğretim üyesinin denizden korona virüsünün bulaşmayacağını iddia etmesiyle kullanışlılığı konusunda şüphe etmediğim, yer yer aralarında olduğum insanlardır.

Zaten maske takmanın en önemli etkisinin çevredeki diğer insanların durumu ciddiye alarak mesafelerini korumaktan ibaret olduğunu hep söylüyorum. Işimiz doktorlara kalmış durumda ve mevcut durumu tahlilde çok eksik kalınıyor çünkü bulaş riskini sıfıra indirgeme temelli yaklaşım elbette hayatın tamamını kapsamaktan çok aciz.
Asla doktorluğu küçümsemek haddime değil. Ama prensibi sorun ortaya çıktıktan sonra icraate geçmek üzerine kurulu bir meslek bütün insan hayatını ele almak konusunda yetersiz diye düşünüyorum.
maskholes diyorum kısaca kendilerine.
Kendilerini batman, Darthvader filan sanıyorlar.
yıkayıp yıkayıp kullanıyorum valla . beyazlar hemen çöp oluyor.gerci evdeyim genelde .
ne kadar mecburiyetten olsa da korumuyor. en fazla cerrahi maskenin üstüne süs olarak takılabilir diyorlar haklı olarak. kafamız rahat olsun diye takıyorsanız 3kat falan peçete koyun en azından bi ihtimal işe yarayabilir diyolar.
Niye bilmiyorum ama siyah maskeli kimi görsem örümcek adam veya lord voldemort geliyor aklıma.
ölürken daha yakışıklı olim diye düşünüyor adamlar ne var bunda sımdı..
Metal müzik seven renkli kişilerdir.
+siyah maske korumaz.
-ben koruduğunu düşünüyorum.
+siyah maske bi s.ke yaramaz.
-sonuçta estetik de önemli.

Bunlar katiyen eğitilmezdir.
Niye ipini koparmış ama ağızlığından kurtulamamış pittbull gibi geziniyorsunuz ortalıkta? Sadece soruyorum...
dandiktir o maskeler.
Batman olabilir.
hadi yine siyah maskeyi anlıyoruz da artık desenlisinden dantellisine birsürü maske gördüm. kombine uygun maske takanlar var..