bugün

(bkz: artık bize kim oscar kazandıracak)
(bkz: hayaldi gerçek oldu)
--spoiler--
el ele tutuşup se-le-na selena diyince gelemeyecek artık.
--spoiler--
(bkz: acı kaybımız)
(bkz: çift davullar çalınsın kınalı kuzular kesilsin)
deprem etkisi yaratmıştır *
sevinçten ağlıyorum.
bu kararın ardından yarın ülkedeki, yavru vatan kıbrıstaki ve türki cumhuriyetlerdeki resmi daireler ve devlet kurumları bayraklarını yarıya indireceklerdir. acımız büyük... fakat türk devleti büyüktür, yaralarımız sarılacaktır... metin olun arkadaşlar... ağlayıp hainleri neşeye sürüklemeyelim, kahkaha tufanına ver etmeyelim....
türk sinemasının büyük kaybıdır.

(bkz: matemdeyiz)
(bkz: fare dağa küsmüş dağın haberi olmamış)
arda turan'ın beyinsizce davranması sonucu gerçekleştiğini düşündüğüm, sevindirici bir olaydır. seksi bakmayı başaramıyordu zaten.
milli bayram.
akşam akşam zılgıt atmaya sebep olaydır.
hem de (bkz: mutluluk gözyaşları)
(bkz: aman allahım bu bir şaka olmalı)
evet sözlük dünyası olarak büyük bir iş başarmış bulunuyoruz. sıradaki isimler:

serdar ortaç- müzik
daniel guiza- futbol
mahmut tuncer- programcılık
ajdar- bestecilik

bu dörtlüyede mesleklerini bıraktırırsak olay tamam gibidir.
depreme sebep olmuştur.*
hayır hayır ağlamıyorum, gözüme toz kaçtı.
veya
hayır ağlamıyorum. soğan doğruyordum.
(bkz: evde bir bayram havası).
(bkz: hayata dair sevindiren detaylar)
asparagas haberdir.
bu kararın çok uzun soluklu olacağını düşünmüyorum dedi dersiniz. beklediğinden daha fazla ilgi çekmiş olmalı.
(bkz: Milli yas tutulası anlar)
yerinde karardır. yerinde karardır da bu twitter ve sözlükteki karıları niye bu kadar germiştir? yok mimikleri böyleydi, yok gözünün üstünde kaşı vardı? lan tiki aleminin en kral filminde oynuyor. en kral futbolcu ile beraberliği var. sen evde otur asosyal dünyanda ketolara dert anlat, sonra gel sinem kobal hakkında konuş. kedi ulaşamadığı ciğere hesabı.
öncelikle (bkz: şu an ağlıyorum biliyo musun)

bu kara habere nasıl alışırız, bununla yaşamayı nasıl öğreniriz bilemiyorum. yine de sevenlerine şaka yapıyor diye düşünerek kendimizi avutuyoruz tüm mahalle sakinleri olaraktan. ayrıca bu haberin doğruluk payı varsa da "bizi bırakma sinem" "sensiz olmaz selena" "küçük sırların büyük yıldızı ı love you" yazılı dev pankartları hazırladık bekliyoruz heyecanla.
çok güzel bir karardır. geçen gün denk geldim bön bön bakıyordu kameraya. durduk yere sataşılan çok ünlü vardır, saçma bir nefretin hedefi haline gelen ama bu kız öyle değil. bu kız gerçekten çok kötü bir oyuncuydu, ondan daha tecrübesiz bir süyü oyuncunun yanında bir gençlik dizisinde bile çok sırıtan. kendisine yeni işinde başarılar dilerim, herkes oyuncu olacak diye bir şey yok.
önce sinem kobal'ın oyunculuğu bırakması, sonra bu haberi duyan site sakinlerinin televizyonlarını ateşe vermeye çalışmaları, akşamına ise 5.2 şiddetinde deprem... bunların hiçbirinin tesadüf olduğuna inanmıyorum. tanrım, sen günahlarımızı bağışla.