bugün

şımarık, itici ve züppedir. ayrıca gram ses yoktur kendisinde. çoğu ünlü şarkıcının da bu içi boş balonu desteklemesinin sebebi, ondan aldığı / alacağı şarkılardır kanımca.
şişmeden patlama seviyesine gelmiş balon.
iki gün bile popülerlik sevinci süremeyecek olan bünye.
http://www.youtube.com/wa...ZvfFNbE&feature=share

şuan dinlediğim parçaya göre hande yener ile düet yaptığı atma çalıntıymış.parçanın orjinali arapçaymış.

(bkz: ben fake değilim)
itici insan.
sesi, tipi insanı sinir eder.
ha belki iyi iş yapıyordur, ama tarzım değil
itici dişlek iğrenç sesli garip yaşam formu.

edit:atma klibini izledim nefretle karışık iğrenme duygusu açığa çıktı o nasıl itici hareketler düdük gibi beyaz pantolon giymiş dövesim geldi.

edit2:bu elemanın üst dudağı kısa galiba dişlerini içerde tutmada yetersiz kalıyor.
göze hoş ama kulağa hoş gelmeyen bi insan.* beste yap,piyano çal hatta yetmedi git model ol * ama nolursun şarkı söyleme.yani borozan gibi bir ses var.güzel yazıyor orası ayrı.
borazan sesli türk sanatcısı.
tipi sonuçta allah vergisi olduğu için tipiyle yargılanmaması gereken insan. besteleri iyidir. bestelerine kötü diyen şarkıdan anlamıyodur. mesela bir zeynep cacasilini den duvarı dinlediğin zaman adam gerçekten yazmış diyorsun. ayrıca twitter da nickimi beğendiğini söyleyen besteci ve şarkıcı.
o değil de bu adam kamera arkasında kalıp millete şarkı verdiğinde kraldı, süper söz yazarıydı, yetenekliydi.
ne zaman ki tipini gördük, nefret ettik kendisinden. adam hayatının hatasını yapmış, haber yok.
kızların sevgilisi(!)dir. ulan beğenecek bu mu kaldı 74 milyonluk ülkede ?!
boru sesli bir arkadaş.
çengel bulmacada 'boru sesi' yerine sinan akçıl yazılabilir.
mükemmel bir sesi olan çirkin şarkıcı.
sesi tıpkı ismail yk ya benzeyen besteci- şarkıcı. atma şarkısının klibinde görüntüsüyle de itici bulunmaktadır.
Justin bieberin abisi hadisenin trend boyfriendidir.. çok cool oldu demi?
maldır. haaa bunu dinleyen daha maldır o ayrı. zaten türk pop müziği başlı başına mallıktır.
bestelerinin güzelliği ile sesi ters orantılı olan şahıs.
şu sıralar kulak zarlarımızı zorlayan şarkımsıların yapımcısı.
5 dakikada filan çıkardığına eminim.
bu kadar salakça sözler, bu kadar ilkel bir müzik olamaz arkadaş yok.
şu sıralar kulak zarlarımızı zorlayan şarkımsıların yapımcısı.
5 dakikada filan çıkardığına eminim.
bu kadar salakça sözler, bu kadar ilkel bir müzik olamaz arkadaş yok.
şarkı söylemesin diye gerekirse para vermeme bile neden olabilecek insan.
beste yaparken daha iyidi dediğim keşke hep öyle kalsaydı diye düşündüğüm ; sesi tam bir hayal kırıklığı olan şarkıcı besteci.
rüyamda cansever ile duman oldum düetini yapan yeni ikonman. gördüğüm rüya gerçektir. gülmeyin. ben güldüm =)
görüntüsüyle tam bir o.... çocuğu portresi çizen adam... keşke hep besteleriyle ya da Hadise'le uğraşmaya devam etseymiş...
ortalığa atılmış olan moron bombalarının sebebidir bu.
iq'usu kaç merak etmiyorum.
(bkz: ti) (bkz: boru sesi)