bugün

bayanların boyut memnuniyetsizliği sonucu göğüslerine silikon tamponlar koydurması sonucu oluşan hadisedir silikonlu göğüs. Baktığınız zaman güzel görünen bu hadise cinsel münasebet sırasında çok can sıkar. Bayanı süzdüğünüz zaman dimdik taş gibi duran göğüslere aldanıp sevişme evresine geçtiğinizde sizi bayandan uzaklaştıracak belkide ilk yer yine o dimdik cenahtır. zira elinizi attığınız anda sanki balon sıkıyormuşsunuz gibi suni ve kötü bir his uyandırır. sevişme sırasında jöle gibi bütün olarak ileri geri sallanır durur. elinizi atarsınız garç gurç ses verir. hiçbir tadı tuzu kalmaz mevzunun.

Gelelim silikonlu göğüsü normal göğüsten ayırmaya. Zaten çoğu silikon abartılı yapıldığı için direkt olarak ilk bakışta anlaşılır. Ama bazı doğal silikonları ayırt etmek için bayanı sırt üstü yatırın. Eğer göğüs ayaktaki gibi hiçbir etki göstermeden dimdik duruyorsa işte bu göğüs silikonludur. kapatıp hayatınıza devam edin.
(bkz: silikonlu göğüs dedektörü gibi gezen yazar)
dr christian troy 'un gayet rahat yapabildiği tespitlerden biridir.

(bkz: nip tuck)
röntgen çekiminde auraya benzeyen ışık hüzmeleri şeklinde kendini belli eder.
anlamaya çalışmayınız, inceleyiniz efendim.
(bkz: caps ver de anlayalım)
-çok kötüyüm. herkes bana bakıyormuş gibi hissediyorum doktor bey.
+anlıyorum sizi.
(bkz: kanuna karsı gelmek)*
silikonun kendine has keskin bi kokusu vardır. paketinden çıkardığın an direkt alırsın zaten o kokuyu. Mundar olmuştur o, sen en iyisi but al onlar daha lezzetli böyle polemiklere de konu olmaz hem. Olursa da kadın budundan olur.

- aman allah'ım ben gerçekten bunu yazdım mı?
plastik cerrah olmaya gerek yoktur. biraz deneyimli hemen her erkeğin yapabileceği iştir.

ama şu da var;
(bkz: victoria s secret)

ayrıca;
(bkz: göğüs değil ulen meme o meme)
Icine balon kacmis gibi duran meme tipidir. Dogal meme o kadar diri durmaz abi sonradan gelmis yerlesmis baya belli eder kendini, anlamayan namussuzdur.
Gramajını bile tahmin ederim.