bugün

nerdesin moderatör.
eski uludağ sözlük moderatörü.
bir dönem izini bir sosyal ağda bulup sonra yine kaybettiğim, bir dönemin iyi moderatörü. amerika' da olabilirmiş. kim bilir ? bir gün bir amerikan şehrinde, starbucks sırasında rastlaşırız.
üzerine düşen görevi laikiyle yürüten ex moderatör. gözler onu çok arıyor.
ikinci nesil silik yazar (moderatör)..
eski msjlarımı okudum şu an. 4 sene önce baya bi mesajlaşmışız bu hatunla. vay be. 4 sene geçmiş. zaman...
iyi bir insan, başarılı bir moderatör ve güzel sözleri ardı arkasına dizebilen yetenek sahibi birisi..
sözlüğün en başarılı modlarından biriydi diyemeyeceğim en başarılı olanıydı zamanında. şimdi çok uzakarda belki de kim bilir amerika da.. kendisine hayatında başarılar diliyorum.
güzel yazan bir yazardı. bir şeyler içerken okuyabilirdiniz entrylerini, güzel giderdi
"
vurgunu olur rüzgar gecenin..
ve sabaha çıkmaz hiçbir yıldız,
dökülür göğün avuçlarından mezarlarına..

uzakların yakın sesleri çınlar
kaldırımların kırılganlıklarında..
ayaz kışa yakışır sabahın kör vakitlerinde..
arabalar seslere dönüşür,
sesler sana..
et tırnağa daha çok yapışır sanki
sen ölüm olup da kapımı çalınca.. " * *

özledim sessiz çığlıkları. özlediğimiz...
tekrardan burada yazması için dil dokülse de gelmeye niyetli olmayan süpersonic insan..
bakırkoylu sleepless in the dark grubunun feci bunalım sarkılarından biridir.
(bkz: ikinci nesil silik)
yoğun sorular için gelen açıklama;

evet silentcry odtü sözlük'te moderatör artık... şaka değil, kandırmıyoruz... hayır, silentcry nickiyle takılan başka biri de değil... ok?
artık odtü sözlük'te moderatörlük yapan yazardır. bonservisi ile alınmıştır. hayırlı olsundur.

(bkz: önümüzdeki maçlara bakıcaz)
"Ses etmeyin" insanı...
şöyle bi son entrylerine bakınca 'aabi bi büyük rakı açayım mı' deme isteği yaratıyor.
kibar insan.

(bkz: üslub u beyan ayniyla insan)
ne kadar iç acıtıcı başlık varsa altlarında hep imzası olan yazar. severek takip ediyoruz...
dürüst duygulu insan.
yazılarına yeniden başlamıştır. yeniden hoşgeldin diyoruz.
bizi o mükemmel yazılarından esirgemediği için şükran borçuyuz. * *
terkedenlerden.
taaa ben sözlüğe yeni geldiğim zamanlar moddu ve bana fırça atmıştı. o zamandan tırstım ben bu adamdan. şimdi bunu yazarken bile tırsıyorum. ama rahatladım lan!
herkesi sevindiren yazar.

yazmaya devam, hayat devam ediyor, güzel olan da bu.