bugün

bu son pakettir bu bitince bırakıyorum sigarayı denilen paketin,hiç bitmeyecek gibi görünmesi gibi bir yanılsama yaşamak
(bkz: sigara paketlerine alternatif uyari yazilari)
(bkz: erken ölüm korkusu)
ereksiyon sorunundan korkulması.
her yerde yasak olmasi ve bu yerlerde icince bilmem kac ytl ceza yemeniz.
dunyada yemek yemek için birsey kalmamasıdır zira üstüne sigara yakamak için yemek yiyen bircok insan tanıyorum *
sevgilinin istegi sonucu *

sigarayı bırakmak suretiyle sevgililer gunu hediyesini beleşe getirmek "artık sana kultablası yalama hissi uyandırmıyacagım" *
anne: sen ic daha bunu akciger kanseri olunca cigerlerini cikartacaksin...
dramtatatam: ?!
anne: oksurunce cigerlerin gelicek agzina.
dramtatatam:...

not:halen birakilmamistir.
zırt pırt zam gelmesi
(bkz: sen onu benim külahıma anlat)
"ya bi gün baktım.. bu hiç iyi bir şey değil.. böyle bir kötülüğü kendime daha fazla yapmak istemedim ve bıraktım" demiştir geçmişte günde iki paket bitiren süheyl batum.. herkese böyle "bi gün baktım"ından kolayından versin ne diyelim...
nikotin bandının vücudun bir yerinde yapıştırılmış biçimde durduğunun bilinmesi, ki bu bantla içilen sigara küt diye alıp götüverir neme lazım.

bu mecburi bir bırakma nedenidir.
daha uzun yaşayıp daha çok anket yapabilmek.
(bkz: sigarayi birakmama nedenleri)
sigaradan kurtulmak. başka bi gerekçe yok zaten. gerisi bahane. bugün ondördüncü günüm. 14 gün önce "bi baktım alcak param yok" diyerek yaşadığım olgu... *
sevdiklerine vermiş olduğun zarar. *
en içilesi sigaraları yahudilerin üretmesi..
başlı başına sigaradır.
yurtdışındaysanız, pahalı olması.
https://pbs.twimg.com/med...B1eGohDIQAAV_QM.jpg:large şu sıfata bakarsan.Sigarayı bırakırsın tövbe edersin.Kabus gibi adam.
Koaha kalan son evre.
akciğer vakalarından tırsmak.
38 yaşındaki adam tak diye gitti. şakası yok olm. adam bildiğin büllük kadar cigaradan gitti.

yeni bırakmış ibnelere şiddetle tavsiyem, her sabah bir fincan kadar kara pekmez için. fabrikasyon değil orijinalini bulun.