bugün

Tebrik edilesi bir durum olabilir fakat bizi ne kadar ilgilendirir orası muamma.
2 paket sıgara etse etse 30 lıra eder yuncak araba mı aldın?naptın?
Sigara içsen daha iyiydi benzin'e 18, motorin'e 15, lpg'ye 12 kuruş zam geldi ayrıca kasko, ötv ve trafik sigortası da günümüz türkiye'sinde çok pahalı sen avrupa yakası'ndan anadolu yakası'na 15 lira civarında geçerken ben metrobüse 3,85 lira ödeyip gün boyu dolaşabiliyorum. Hangimiz daha enayi, hangimiz daha salak :d.
Azimle sıçmış betonu delmişsin tebrik ederim seni.
Tam 2 senedir sigara içmiyorum , ancak sigarayı bıraktığım günden itibaren hergün bir kutuya 10 ₺ koydum . Şuan saydım toplam olarak 7200 ₺ olmuş , evet bir araba almaz ama bir araba peşinatı olur . Dolara da yatırabilirim . Sanırım para beni bozdu.
(bkz: yazar burada iyi bir şey söylemek istemiş)
yaaa çen boşver onlayıı çatır çatır yesen de helal sana bırakmışsın ciğerlerin mis rahatça koşabiliyorsun ya darısı başımıza.
oldukça olumlu bir durum. iki taşla bir kuş vuruyorsun ki bunlardan biri sağlık.
araba biraz zor ama en azından şöyle bir şey aldıysan bile görsel kazançlısındır.
içmememe ye devam ettiğin zamanlardaki sigara parasını artık işin yakıt tarafında kullanırsın.
örnekleri yok değildir. ancak şu abimiz bunu 20 yılda yapmış, orası başka:
http://www.hurriyet.com.t...cmedi-araba-aldi-40829604
sahi ya bu tipler vardı ne oldu onlara artık arabayı bırak ev almışlardır baya zaman geçti bu geyiğin ortamlarda dönmesinin üzerinden.