bugün

kendi özentiliğini ve iradesizliğini örtbas etmek için sigara içmeyenlere bok atan yazar beyanıdır. sigara içmeyen erkek sağlığını ve cebini düşündüğü için akıllı erkektir.

ayrıca sigara içen kişi sağlığını düşünmediği için kendisini de sevmiyordur aslında. kendisini sevmeyen biri gerçek anlamda başkalarını da sevemez bana göre. kendinize bir çeki düzen verin bence.
Genelde sinsi olurlar. Lisede üniversite de ne kadar sigara içmeyen erkek tanıdıysam hepsi sinsi içten pazarlıklı ve arkadaşlık yapılamayacak kişilerdi.
Boşuna yaşayan tiptir.
Liselileri sahadan alalım.
sigara ortamında duramaz, sigara içen arkadaşla duramaz, yalnızdır.
Sigarayı bırakamayan leş kokuluların bok attığı erkektir.
sigara içtim sonra 2 sene kadar e-sigara kullandım en son onuda bıraktım 2 aydır hiç bir şey kullanmıyorum alkolda dahil ve spor yapıyorum kendimi çok sağlıklı hissediyorum doğal olarak performansa da yansıyor iyi pompa yaparım aksini konuşana.
Kendisini Vape mecralarına çekmiş ilik gibi erkektir.
Bu sıralar epey gördüğüm güruh. Eyvallah bro.
26 yaşındayım, yemin ederim tek bir fırt sigara bile içmedim.
Canı sıkıldığında beynini uyuşturacak bi silaha sarılmayacak kadar güçlü bi erkektir.
ilerleyen yaşlarda yüksek ihtimalle iktidarsızlık çekmeyecek erkektir. *
kesin nargileye başlamıştır, başlayacak ya da başlamalıdır.*

yeri dolmuyor sigaranın.
içmemek en iyisi koşu yapıyorum ne gerek var ciğeri çürütmeye.
Derslerinde başarılıdır.
aralarında bulunduğum erkeklerdir. 15 seneye yakın içtim baktım bir şey olmuyor faydası yok zararı çok bırakırım lan ben bunu dedim bıraktım. alkolü de bırakmak gerekiyor aynı zamanda bırakacak olanlara dipnot olarak söyleyeyim birisini bırakmadan diğerini bırakmak zor oluyor. kardeş gibiler ikisi.
sigara içmeyi erkeklik ve hatta adamlık sanan yazar beyanı.
10 adım onde olan erkektir. Mis gibi parfüm kokmalılardır.
beni ifade eden erkektir. başlığı açan ve ılık olduğumu iddaa eden kişiden daha delikanlı olduğum iddaasını ortaya koyarım.
Sigara içenleri ezikleyen, aciz ve çaresiz olduklarını bilen erkektir. adam gibi erkektir leş kokmaz.
sağlıklı yaşıyordur. yaşlandığında sağlam bir ciğeri olur.
bazı erkeklere cool bir hava katan bazılarında da ise kıraker gibi duran şey.
Sigara kullanan bir erkek olarak;

Aylık 300 tl cebine kalan erkektir.
Üstü sigara kokmayan erkektir.
Herhangi bir mekana gittiğinde sigara içmediği için kapalı alanda oturan ve götü donmayan erkektir.
Sağlıklı yaşayan erkektir. içmeyin.
Benimdir. Bir ara lisede bi ozentilik 2 3 gün içtim. Sonra biraktim.
Sigara içen bi kız arkadasa sahipse onu hayatından bezdirecek olan erkek.