bugün

sağlığına dikkat ediyordur. üsküdar'da bir adam konuşurken duydum da babası sigaradan dolayı hastalanmış.
içen insandan farkı olmayan kişi. biri içmeyi seçmiş biri içmemeyi. içersin, bırakırsın bunlar normal şeyler. kendinize pay çıkarmayın. hem nereden biliyorsunuz onun neden sigara içtiğini ?
Benim bu.

Bok gibi kokuyor, üstünüze siniyor, ağzınız leş gibi kokuyor ama tabii içenler bunu fark etmiyor.

Neden hem bok gibi kokup hem kendimi zehirleyeyim?
Benim. Hem sigara parası cebimde kalıyor. Hem akciğerlerim temiz kalıyor. Ayın 10 günü spor yapıyorum. Hemen hemen her gün akşamları yürüyüşe çıkıyorum. Bazen koşuyorum, bisiklete biniyorum. Mis gibi bir hayat.
Bu sigara denilen illetin kokusu bile midemi bulandırıyor.
Düzgün erkektir, canını ve kendisini önemseyen birisi bir başkasını severse onu da önemser, o kişiye değer verir. Coollukmuş, keyifmiş, üzüntüymüş, oymuş buymuş, acıymış... Sigara içince düzelmez diye biliyorum ben.

içenlere de bir şey diyemem. şimdi o kadar konuştum, bir de sigara içen birine... Neyse.

Edit: sigara içen arkadaş eksiledi... Ne yani, yalan mı?
ayyy sağlığa zararlıdır hasta olursunuz kanser yapar gibi düşüncelerden götünden korkan erkeğimsi tiplerdir. ulan ecelin geldiyse sigara içsende içmesende mesele basit gebereceksin.
Benim bu.içmeyin kendinize bu kötülüğü yapmayın.
sağlıklı, ciğerleri tertemiz, fit bir erkektir. kendisini düşünür ve bu zararlı şeyi içmez. hem neden bünyesine gereksiz, zararlı bir dumanı alsın ki. ne zevk alıyorsunuz şundan. seks düşkünü erkekleri anlıyorum seks bu dünya da tadılması gereken muazzam bir aktivite de sıgara ney mk? boş duman. tadımlık içmiş biriyim ama gerçekten çok boş bir şey.

hem cebini, hem sağlığını hem de çevresini düşünen erkektir.
Sağlığına özen gösteren erkektir.
Benim bu. Parfüme tonlarca para veriyorum boğazımdan kısıp parfüm alıyorum, neden lağım gibi kokayım? Var mı mantıklı açıklaması? Sigara kokusu tezek kokusundan bile daha kötü kokuyor içenlere saygı duyarım ama o bok gibi kokuyla yanıma gelirse bana dayatırsa o kokuyu herkesin içinde rencide edip küçük duruma düşürürüm. Temiz olmak, temiz kokmak topluma saygıdan önce insanın kendine olan saygısını gösterir.

Sigara içen içer ama o boktan kokuyu kimseye dayatmaya hakları yok isterse günde 200 paket içip öldürsün kendini beni ilgilendirmez ama o boktan kokuyu bana dayatırsa maalesef ortamda ne kadar kişi olursa olsun berbat kokuyosun diye söylemekten çekinmem. Bir de bunların sigara içiyorum ben ya tripleri var en gıcık aldığım davranışları o aslında
Gunumuzde 10 kiside 8 i neredeyse iciyor disarida gozlemledigime gore. Insanlar boyle bir para tuzagina nasil kanar anlamiyorum ayrica sagliga verdigi zararlarda cabasi. Cok kotu bisey bence suan insanligin en buyuk dusmani sigaradir. Doganinda oyle.
sigara içmeyen erkekler eqlesin.

şaka şaka, kendine ve çevresine iyilik yapan erkektir. içmemeye devam etmeli.
Günde 1-2 tane içmek sayılıyor muydu? Bazen hiç.
Sigara kadar lanet bir alışkanlık yoktur bunun kadını erkegi de yoktur. 80 kuşağı 90a kadar yanlarinda küçücük odalarda sigara içilen çocuklardik. Bir meziyet sandık laneti. Icmeyin icirmeyin.
Edit:8.918.037 kez birakti başladı.
iyi yemek yer. Boğazına düşkündür. Alkol de yok oh mis.
içiyorum ve ciğerli bmw gibiyim anlayan anladı.
ılık olabilir. erkek adamı sigara tamamlar.
içen kişilerden daha genç görünen erkektir ve spor yaparkenki performansıyla acaba steroit mi kullanıyor dedirtir herkese. Hiç yorulmayan terminatör gibidir bu erkek.
kimse kusura bakmasın biraz ılık erkektir. bir erkeğe en çok yakışan aksesuar sigaradır.
Sigara içmeyen erkek varsa
Helal olsun, adam gibi adamdır.
Takdir edilip alkışlanmalı...
genelde yakışıklı ve kaslı erkeklerdir.
14 yaşımdan beri içiyorum. Haftada en fazla 1 dal falan o da bulursam aylarca icmedigim vakitler bile vardır. Aklıma bile gelmiyor canım da çekmiyor. Ama ikram eden olursa da içiyorum böyle bi malım. Ewed
iradeli ve sorumluluk sahibi erkektir. Bir şeyi yaparım diyorsa yapar, yapmam diyorsa yapmaz. Birikim dahi yapabilir.

Şu 24 yaşıma kadar bir tane bile içmemiş olmanın mutluluğuyla, kendime zarar vermek yerine faydalı olabileceğimi farkettiğim anda bunu prensip edindim. Ne sigara ne alkol ne başka bir şey içmeyeceğim arkadaş.
Dişini fırçalayan, ağız temizleme suyu kullanan, güzel kokular süren ve cilt bakımı için bir ritüeli olan erkektir.

Bok gibi kokan sigaranın kokusunu üzerinde, leş tadını ağzında duymak isteyen erkektir.
Bir sürü kategori ile yazıyı uzatmayacağım. Erdemli erkektir.