bugün

dibine kadar haklı önermedir.

kısa parliament.
doğru bir önermedir. kim kendini yavaş yavaş öldüren bir şeye para ödeyip de enayi olmadığını savunabilir ki? savunuyorsa kendine yalan söylemekten ileriye gitmiyordur.
gerçekliği tartışılmıştır.
hem kendini zehirle
hem ağzın leş gibi olsun
hem de üzerine para say.
mavi lark'ın karşı çıktığı önerme.
Simdi sigara icene laf atmak da ayri bir enayiliktir. Neden dersen icen neyin ne oldugunu ve zararlarindan icmeyenlerden daha fazla haberdar olduklarindan emin olunsun. Sigara icen eger pasif icicilerin
Hakkini koruyorsa ona laf atmanin anlami yok. Bazilari sevmiyor diye keyfinden de vazgecek degil insanlar. Beden onun bedenidir sonucta.
Sigara içen biri olarak: evet kesinlikle doğru. vazgeçmek? hiç sanmıyorum.
enayinin hasıdır.
(bkz: zevk alınan enayilikler)
uçağa binmek, araba sürmek, tereyağı yemek... kadar enayiliktir. dünyada en çok ölüm getiren nedir sorusunu sormak lazım.
kesinlikle doğru önermedir.

slim m&m
Strese Hayır diyememek kadar enayiliktir.
Enayilikten önce pislikten başka bir şey değil efen'im.
içmeyin şunu diyoruz, sırf cool görünmek adına içen biliyorum. Olmak bile değil görünmek.

O kadar değmez bir amaç uğruna yani. Bunun da amacı mı olur, bırak tüttürelim deme. Oluyor işte.
haklı bir nutuk ama yine de chesterfield click
büyük ihtimal sigara içmediği için ferrari alabilen kişi söylemi. düşünsene lan ayda 240 lira taksitle adam ferrari almış. *
kesinlikle doğru önermedir. kendini zehirlemekten ve para harcamak dışında bir boka yaramıyor. ayrıca etrafındakilere de zarar veriyor.

mesela; annem, babam, abim sigara olmadan yaşayamaz. abim kısa parliament, babam winston, annem slim m&m. üçünü toplasan yaklaşık 21-22 lira yapıyor. her gün en az bir paket içtiklerini varsayarsak ayda en az 600 lira falan güme gidiyor. bazı günler de fazladan içtiklerini varsayarsak asgari ücrete kadar uzanabilir bu miktar. harbiden yazık ediyorum. *
%100 haklı önerme. yalnız işin sağlığında kokusunda değilim de bildiğin adamın enerjisini mahveden, merdiveni bile soluk soluğa çıkmamıza sebep olan bir illet. insanın kendini daha güçlü ve enerjik hissetmesinden daha kıymetli bi haz mı bu sigaranın verdiği haz diye düşününce jeton düşüyor.
doğru olduğu halde kimsenin siklemediği söz .
Doğrudur efendim.

Kısa marlboro light
içen enayi de içmeyen dünyayı kurtardı sanki.
cebe ve sağlığa zararlı ama tiryakisi olanların bırakması zor olur tabi.
Sigara iÇmek keyifli bir enayiliktir.
sigara içmek enayiliktir evet. Birde ergenler gizlice içmeye başlarlar ahaahahha.
En az, bile isteye "bana küfür edin" demek kadar enayiliktir.

Göz göre göre kaşınıyorsun ama.
sigara boş olduğu zaman doğrudur. gerçi bu entryi yazarken elimde sigara var da neyse.