bugün

"acaba yine zam gelir mi la?"
gelirse günde şu kadar içsem haftada bu kadar eder ayda şu kadar... aha burs gitti yine.
'' Melike'yi akşam eve atsam mı lan acaba ? ''
dumanın birazı ciğerlere girerken içimizde ki acılara benzer bizi zehirler bizimle kalır. uçup giden duman ise hep bizden gidenler, gitme desek de gidecek olanlar, hiç gelmeyecekler gibidir. birazı gözümüze kaçar bizi ağlatır birazı hep gider, bazıları hep gidiyor bazıları hep gitmek için varlar.
2 tane dün gece , 3 tane sabah içtim 4 tanesini bizimkiler otlandı , birinide şimdi içiyorum . lan yine yarıya indi paket !!
Artık harmanına mı yoksa kağıdına mı bir şeyler yapıldı bilinmez, hiçbirinin tadı eskisi gibi değil. O yüzden ilk çekişte biraz küfrediyorum. Sonra alıştıkça genel koşuşturmalar kafaya üşüşüyor. Yemek yerken ne düşünüyorsan o işte.
Bu gün çok güzel cümleler sarfedildi hakkımda ama o kadar sahte o kadar samimiyetsizdi ki tepkim bir hayli sert oldu keşke çok daha sert tepki verseydim.
Sigara yakmadan önce ne düşünüyorsam onu düşünmeye devam ediyorum. Nikotini, lanet olası bağımlılığımı, verdiğim parayı düşünmüyorum.
görsel

her şeye sahip olabilme ihtimalini elimden kaçırışıma içiyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar