bugün

Sıçan erkek iticidir açık ve net ile aynı kapıya çıkan cümledir.

Edit: sigara kullanmıyorum.
Açık ve net saçmalıktır.
yanlış bir tespittir sigara içen kız itici değil ama çekici değildir tabiki de.
sigaramı icerken güldüren önerme açık ve net.
otlakçı değilse sıkıntı yok sözlük.*
Yahu için içmesine de ailesi zengin mutahit tarafindan tehtid edilen yaşar usta gibi içmeyin Allah askina.
benim gözlemlerime göre gerçekten şımarık ve ağzından saçma küfürler düşmeyen kızlar iticidir. ama birde öyle asil sigara içen kızlar vardır ki bir kaçıyla tanışma fırsatı buldum öyle çok yakışır ki hayran bırakır tahrik eder insanı.
sigara içen kız çekicidir, hele de yürürken sigara içen kız.
sigara içen insan iticidir. ayrımcılık yapmanın alemi yok.
paketimden sana da ikram edince bu cümleni yutucağın önerme.
Doğru olan önermedir. Saçları ve elleri sigara kokar, dayılar gibi tüttürür. Oysa bir kadın şampuan kokmalı, parfüm kokmalı ne bileyim güzel kokmalı ama kesinlikle sigara kokmamalı.
katıldığım önermedir. şahsen erkek arkadaşımın bile içmesini istemem.
cesaret edemeyip konuşulamayan kızlara atılan boklar.
çekicidir ve hatta bazen sigara olmak istersiniz.
sözüm kezolara: bu olay sigara icmeyen kizi cekici yapmaz ama. sigara icmeyeniniz varsa organlari kalkmasin bos yere.
Kadinmi gorduk, inciciyim ulan ben. Kadinmi goruyoruz.
Eğer bileğini dışa doğru büküp tutuyorsa sigarayı seksidir.
öyle midir? ohh bak dumanı görüyomusun nasıl çıkıyor ağzımdan? halka yapayım mı lan? bak bak.. *
lan kokusu bile bi başka güzel..
oh bugün bu kadar nikotin yeter...
öyle midir? ohh bak dumanı görüyomusun nasıl çıkıyor ağzımdan? halka yapayım mı lan? bak bak.. *
lan kokusu bile bi başka güzel..
oh bugün bu kadar nikotin yeter...
Kime göre neye göredir? Sen elinle hart hart karıştıra katıştıra kaşıyıp geziyorsun itici gElmiyor ya da eşşekler gibi sigara içiyorsun bir şey olmuyor da benim içtiğim sigaraya laf etmek senin ne haddine oluyor? Herkesin özgelüğü kendine, tabi başkasının özgürlüğünün başladığı yere kadar.
sigara içen bayan iğrençsin.
sokakta, çarşıda cadde de, erkeklere özenir gibi ellerin de sigara belki ilerleyen zamanlarda tesbih alıp sallamalarından veya sigara içmelerinden biraz daha az itici sigara içme eylemi olmakla beraber, bir basitlik göstergesidir. iradesiz insan işidir sigara. şimdi keyf için içiyorum leagynn diye zırvalayanlar olabilir. tüm kızlardan uzak durma sebebim olmakla beraber sigara içen kızı görünce direk siliyorum.

büdüt 1: eksileyenler iğreçsiniz kabul edin. leş gibi kokan ucubeler.
sahsi olarak katildigim önerme. ha kimsenin sigarasi kimseyi ilgilendirmez tabiki.
Dişlerini günlük fırçalıyorsa sıkıntı yoktur bence.
Sigara kimseye yakışmaz ki zaten. Ciddiden de bu mereti imaj olsun diye içen mi var amk? Sigara içen insan iticiliğini şunu bunu düşünmez boş konuşmayalım.