bugün

Yok ebesinin amı (pardon). Evde çocuk var derler içirmezler , burası kapalı alan derler içirmezler , açık alandada yasaklanırsa artık jupiter de otururuz güneşten sigaramızı yakarız.
içenlerin, alanlara kapatıldığı yetmiyormuş gibi bir de bu mu çıktı. insanoğlunun bir nefes daha fazla sigara dumanı tenefüs etmesi engellemek için artık sigara içenler gaz odalarına kapatılmalı. yetti artık çünkü. çıkarsam iki misli gatını daha içecem ama.
bazı yazarların k*çında izmariti söndürme isteği uyandıran başlık.
(bkz: yolda önünde yürüyen kişinin sigara içmesi)
' nabaak, ölek mi? ' diye sorulandır..
sigara içmeyenlerin özgürlüğü var eyvallah da peki ya sigara içenlerin özgürlüğü?
Otobüs durakarında, çocuk parklarında çocukların gözü önünde, beklemek zorunda olduğumuz çıkaMadığımız Sıralarda yasaklanması dileğiyle desteklediğim önerme. Sigara içen biri olarak.
biz ölelim bari.
saçmalıktır. nerede içilecek efendim o zaman? kapalı alanda yasak, açık alanda yasak, yarı açık alan mı yaratalım?
(bkz: sigara içmek için oksijensiz alana çıkmak)

+felix hacı mekiğin anahtarlarını versene bi cuğara içicem gelirim hemen
-siktir git pezevenk dakka başı uzaya çıkıyosun içme geber.
+atlayıcı dedik bağrımıza bastık yaptığın oldu mu felix şimdi?
icmeyene saygimiz var ama caddede birazcik duman carpiyo diye cigerlerin mi soldu amk cocugu. Sizde biraz saygi gosterin olmessiniz.
Zam gelicek diyorlar sigaraya içenler allah yardımcınız olsun ne diyim bir an önce bırakmaya bakın .
doğrudan "sigara yasaklanmalıdır" demeyerek sigara kullanıcılarını fitil etme potansiyeli yüksektir.
Yanlıştır insanları bu şekilde kurtaramazsınız daha da batırırsınız bugün bu ülkede uyuşturucu yasak ama sigara kadar ticareti var neden devlet kontrolünde olmasın bunun olmayışı yüzünden ölüm oranı bu lanet şeyler yüzünsen artıyor çocuklarınızı iyi yetiştirin.
insanların nerede ne içip içmeyeceğine karışma haddini kendinde bulan insanların söylediği söylem.
Okan Bayülgen'in sigara yasağı ve sigara ile ilgili konuşması bu başlığa cevap olacak niteliktedir.

http://www.youtube.com/watch?v=A2gq3jG4blg

Edit: imla
'Otogar duraklarına sigarayla 5 metreden fazla yaklaşılmamalıdır!' savunulursa destekleyeceğim kampanyadır ama 'açık alanda yasak!' 'kapalı alanda yasak!' adam nerede içecek?
Edit: topraksizkoylu sağolsun dediki 10 metre uzakta içerse otobüs kaçar falandır filandır o yüzden 5 metre en uygun olanı.
siktiniz batırdınız lan artık bu ne amk kendimi kürt gibi hissediyorum, nasıl bi dışlanmışlık nasıl bi ezilmişlik. linç edilecez yakında sokakta sigara içince.

tanım: siktiğimin önermesidir.
sen sigara içmiyorsun diye içen niye yasağa maruz kalsın? hukuk senin özgürlüğünün bittiği yerde benim özgürlüğümün başlamasıdır. kapalı mekanda içilmiyor geç otur dışarda içene bulaşma. abartma.
sigara kokusuna karşı alerjisi olan insanlar düşünülmeli çarşıda, pazarda sigara içilmemeli en azından kalabalık mekanlarda uygulanmalıdır.
Amk direkt sigarayı yasaklayın sizde rahat edin bizde. Bu ne lan? Açık alan bana da açık değil mi aga? Ben niye istediğim gibi sigarami içemiyorum. Hadi kapalı alan dediniz sigaraya kapattiniz çok güzel aferin hepinize ama açık alan lan orası, orada bir durcaniz önce. Adı üstünde açık alan sana açık olduğu kadar banada açık.
tabi. Hatta sigara içmeyenlere de para versinler. içenleri sürgüne göndersinler. Başka derdi kalmadı bu memleketin sigaraya taktılar.
en son götümüze sokup içinde içecegimiz tütün maddesidir.
Eşeğin kulağına su kaçırılmaması gerektiğinin bir örneğidir.
akp gibi dengesizliğin abidesi, nalıncı keseri bir partinin yeni icratı olduğuna inanarak korkuyla yanaştığım bir başlıktan denyo bir yazarın yumurtlaması çıkarak rahatlatmış hayal yasaktır. yok ananın amı şeklinde tepki verdiren saçmalıktır.
güncel Önemli Başlıklar