bugün

nicki insanı gülümseten, tespitleri ile ''he ya'' dedirten yazar. tişkürler sipirmen.
yardımcı olmaya çalışan iyi niyetli yazar. azimli en azından. biraz da sinirli gibi.
(#13727663) nolu entrysi ile gözbebeklerimi titretmiş, nick seçimiyle ise beni güldürmeyi başarmış yazar. her ikisi de aynı anda cereyan ettiğinden mona lisa gibi yarım bir gülüşüm var artık.
tesadüfen sözlük yazarlarının itirafları başlığında yazısını gördüm.hava karanlıktı ve korkuyordum.sonra sniden?)!&%/??!!

bana sıdıka dizisindeki kıvırcık saçlı kızı hatırlatan yazar.**
yaratıcı bir nick olmuş. başlık da yaran başlıklara adaydır.
kontörüm var lan! demiş yazar kişisi. hayır beni bu kadar aramak istiyosun anladık daaa, yanlış anlarım ben biraz. * *
hakkında yazılacak çok şey var aslında. kelimeler, cümleler bi birleşebilse, o'nu anlatmaya bi yetebilse..
biliyorum kalbi, ruhu çok yaralı bu ara. biliyorum zor günler geçirdi ve belki de devam edecek. ve biliyorum aklına bazı garip fikirleri ben soktum.*
senin de bilmen gereken şu ki da vinci kızı, güzel günlerin hepsi ilerde, hepsi bizi bekliyo orada. sadece birazcık sabır. hepsi bu.
fırtınadan sonra açacak bir gökkuşağımız var bizim unutma. ona ulaşmamıza az kaldı.

tanım: bir insanın yüreğinin ne kadar kocaman olabileceğinin kanıtı olan yazar.
nickiyle gülümseten yazar. ayrıca entrylerini okumak da insanı eğlendiriyor. severek okuyor, keyifle takip ediyorum.
esra ceyda kardeşler e aşık olmak başlığına verdiği bunu yapan insan olamaz bakınızına "entry hakaret, küfür ve ağır derecede argo içermemelidir" gerekçesi öne sürülerek entrysi silinen, silinirken gülmekten yarılan, yarılırken düşünen ve ardından da southpark sessizliğine bürünüp "lan?!" moduna giren yazar.
ramazan ramazan kafalar güzel zaar. tühaf şey.
duygusal yazar arkadaş, hayalinin mutlu sona kavuşması dileğiyle. bana yitirdiklerimi hatırlatması yönüyle teşekkür ederim.
beğendiği yazılarımı mesajla bildirerek beni sevindirmiş, onurlandırmış, mutluluktan dans etmeme, salonun içinde çılgın atmama* sebebiyet vermiş yazardır. *

takdir ediyorum kendisini. beğendiğimiz yazarları mesajla sevindirelim, teşvik edelim, etmeyenleri uyaralım.*
nickine yarıldığım yazar kişisi.
(bkz: forgot your password)
beraber gelmiş idik zamanında arkadaşlarımızla sözlüğe. aralarında bu genç bayan da vardı tabisi. en son gelmenin külfetini de çekti. verdik nickleri " bul bakalım bu dördünün içinden ben kimim, ben kimim? " * kerata ben hariç hepsini doğru bildi. * * * şimdi dönüp bakıyorum da çok değişti be sözlük. hani insan çocuğunu ilk doğurduğunda alır kucağına "emaaan! miniciik. bu nası büyücek? " der ya, sonra ergenliğe falan girer çocuk, biraz daha geçer bir bakmışsın taş gibi hatun olmuş geçer karşına "erkek arkadaşımla tanıştırıyım seni anne" der. işte bizim sürecimiz de böylleydi gibi sanki. bu kızceyz bildiğin duygusuz, odun, kalas... alabildiğine kalbi çarpmayan bir insandı. sonra baktım "lan bu aşık oldu!". o da yetmedi hakkında yazdığı yazılar beni bile ağlatır oldu. sevgilinin o tutulamayan güzel elleri... hep başkasına gülen gözleri... bildiğin beni benden aldı. çok güzel yazıyor be sözlük.
"
sonra ben de aşık oluverdim ansızın. artık yazdıklarını "ah yavrum neler yaşıyo içinde" diye değil de "aynısı kaynımda da var" gibi "ben yaşadım lan bunları" diyip diyip okur oldum. yani kısacası bu kız ben oldu, ben o oldum. sıçana kadar güler, hıçkırana kadar ağlar olduk. gülerken aynı anda su içince boğazımıza sular kaçtı "ay bir kere seni seviyorum dediğini duymadan ölmiyim lan" dedik, yukarı bakıp nefes alıcamıza. *

hadi, bitti, bu kadar, kib, öpt, bye. *
hem zeki hem çalışıyör insanı bu dişi kişilik. dişi diyorum çünkü sıkıldı bence "naber birader" diye gelen mesajlardan. adam olun lan! düzgün mesaj atın hatuna pişman oluceniz biliyorum görseniz.* "demeyeydim iyiydi" dersiniz de iş işten geçer.
o değil de aynı tip aşka tutulduk biz onunla. hoş onunki daha imkanlar dahilinde. en azından sevdiği adamın 5 senelik bir ilişkisi yok ve bu hanım kızımızı bir farketse lülülülü çok şeyler değişicek.
insanı gülerken öldüren öldürürken düşündüren bir tip ayrıca. dedelerin linkine denk gelmeyesice.
-sor bi niyeee?
+sor *
sevilir lan. böyle sabahlara kadar sohbette edilir. ama söz ilk fırsatta pijama partisi yapıcaz senlen. ama bana kendi yastığnı vericen, anlamam abim. sevmiyorum değişik kokuları biliyün *
Müthiş bir yazar. Cool adama verdiği ayarla , yarmıştır
nickini ilk defa gördüğüm ve nickiyle gülmeme sebep olan yazar.
ilginç bir nicktir. hoşgelmiştir.
şahsıma maldivler vadetmiş yazar kişisi. * *
- abi kutsal kase nerde?
- şu kasanın içine koymuştum.
- aliyim ben onu...
- Aaa bembeyaz olmuşsun. N'oldu, hasta mısın yoksa?
- yok abi, albinoyum ben... Abi ben kaseyi alıp gitsem...
- albino ha... Çok acayip. Biliyor musun esiden ben de albinoydum. Çok eskidendi. Buralar hep tarlaydı o zamanlar...
- ne diyosun abi sen? Açsana şu kasayı artık!
- şifreyi unuttum...
şöyle oturup karşılıklı gönül rahatlığıyla küfürlü konuşulabilecek yazardır vesselam. yeni nesil kadınları gibi çıt kırıldım, tiki falan da değil. 'hatun gibi hatun' işte tam olarak bu. bi de atasözü falan yaparsınız beraber. buralar buram buram vecize kokar *. salsa da yapıyor aynı zamanda çimlerde *, tutabilene aşkolsun. *
sevdim ben bu nicki ama. (bkz: araklarım ben bunu ama) *
şifre sıfırlama maili göndersin hallolur. gizli sorusu da eminim 'ilkokul arkadaşınızın adı?' falandır; o da ninja kaplumbağalardan bir tanesidir. dur ben sana yeni şifreni alıyım sen uğraşma tatlım.
bırakılması, önünün açılması ve sınavlarından kurtulması gereken müstesna insan. ayrıca duvarlar da yıkılsın lütfen. sözlük bunu başarabiliriz. *
bir koşu yanına gidilip yanağından makas alınası kendine has kelimeleriyle, konuşması, yazmasıyla kendine hayran bırakan çiçeğimsi insan. * *