1. 1.
  around the world in a tea daze şarkısının içine ''dönülmez akşamın ufkundayız'' şarkısının nakarat bölümünü montelemiş dinlenesi grup.
  3 ... zirvanindaniskasi
 2. 2.
  dorset perception isimli şarkılarıyla insanı tripler arası yolculuğa çıkaran, kafayı pervane moduna sokup promil seviyesini tavan yaptıran arıza bir grup.
  1 ... the richest man in bayburt
 3. 3.
  tribe girmenize yardımcı olarak bir etmen olmasa bile dinlerken kafanızı yükseltebilecek müzik yapan elektronik, şamanik falan bir grup. uzun şarkılar yapmaktan haz alırlar ayrıca şöyle bir albümleri vardır ki dinlenesidir:

  (bkz: are you shpongled)
  1 ... zemberek yılanı
 4. 4.
  Divine Moments Of Truth adlı parçaları ile insanı kendinden geçiren psytrance grubu, chillout yaparlar orası ayrı.
  ... ismail aq
 5. 5.
  kayıtsız kalınamayacak kadar şahane bir müzikleri vardır. çoğu şarkılarında kulağa tanıdık gelen anadolu ve ortadoğu ezgileri yakalanabilir.
  ... sylvanas
 6. 6.
  raja ram ve simon posford ikilisinden oluşan psybient , psychill grubu. mistik aleme fena halde kafayı taktıklar konserlerinden anlaşılabilir. ilgimi çeken bir diğer ayrıntı ise raja ram ın 1941 doğumlu olması yani bildiğin dede gerçek hayatta da torunları varmış kendisinin de bu kadar enerji nerden gelmekte o yaşta bilmem. grubun around the world in a tea daze adlı parçası antalyada düzenlenen solar eclipse de tam tutulma anında çalınmış ve katılımcılara kafaları yedirmiştir kanımca.
  http://www.dailymotion.co...se-festival-turkey_people
  ... goodmusicbox
 7. 7.
  parçalarını dinlerken öyle bir an gelir ki ne düşüneceğinizi şaşırırsınız. (bkz: when shall i be free)
  1 ... jeverans
 8. 8.
  psytrance yapmazlar, psybient yapar bu delikanlılar.
  ... balinakovalayancilginhamsi
 9. 9.
  Hasan Sabbah'ın yalancı cennetinde o zamanlar bu grup olsaydı ve ekipmanları tam olsaydı o cennetin krallığı hala sürüyor olur ve insanlar hala cennette hissini alırdı. Öyle Psychedelic etkisi vardır.
  1 ... olsen olsen
 10. 10.
  bi tanrı varsa o hala yeryüzünde, eğer bi tanrı ve elçisi varsa o da olsa olsa simon posford olur. siz müzik yapmayı iyi bilirsiniz. ve karşınızda sıcak sıcak Museum Of Consciousness. açın ve ibadete başlayın.

  son albümden klas bi hareket; the aquatic garden..
  ... topraksizkoylu