bugün

yerinde bir hareket olacaktır. şimdi düşünün a dostlar. show tv de izlenecek ne var ?

eskiden acun programları vardı artık onlar da star da. muhteşem yüzyıl izleyenler için de bu geçerli. kanalda adam gibi dizi yok. adam gibi program yok. yarışma yok. varsa yoksa pis yedili ile doktorlar yayınlanıyor. pis yedili konusuna 6511321321. kez girmiyorum. sadece ' o diziyi izleyenin kafatasının içinde beyin değil marul var' diyorum. he geçenlerde hayat bilgisi yeniden başlamış. belki onun için izlenebilirdi ama, onu da ezberledik. o yüzden silmek en hayırlısı.
hafta içi birgün 7 saat 15 dakika boyunca pis yedili dizisini veren bir kanalın başına gelmesi gereken durumdur.

edit: rekor bugün kırılmış 9 saat 8 dakika ile.

https://twitter.com/Ratin...status/297285636086439936
eğer zincirleme olarak bütün televizyon kanallarını ortadan kaldıracaksa destek vereceğim, tek bir kanal için gereksiz harekettir.
(bkz: işiniz gücünüz yok mu)
düşündüğüm bir olay. ama kıyamıyorum. ramazanda doktorları izleyemem diye. şaka şaka.
acun ılıcalı gitti. show tv bitti desek daha iyi olur. star tv ve kanal d şuanda en iyi kanal olarak yer alıyor.
show tv nin geçmişine hakarettir. anılara hakarettir.
2000 li yılların başlangıcında show tvden başka izlenecek kaç kanal vardı.
sırf anıları için o kanal silinmemeli. kanal listesinde 50den sonra konulmalı ama silinmemeli!
(bkz: çingene yağı çok bulunca götüne sürermiş)
Televizyon adına yapılan en büyük devrimlerden biri olur.
cumartesi gecesi show tv kırmızı nokta kuşağı'nı bilmeyen neslin yapacağı iştir. maziye saygı genç adam.
muhtemelen pis yedili'nin sebep olduğu harekettir.
pis yedili dizisini kanal değiştirirken bir kaç saniye bile görmeyecek olmaktır. iyidir.