bugün

kendi savunduğun partinin otobüsü bile olsa sinir bozucudur. oy vercek olan zaten oyunu verir. o otobüsleri gördükten sonra karar değiştiren biri olduğunu sanmıyorum. dünyanın en gereksiz otobüsleridir.
kafaların bir anlığına ona dönmesini sağlayan gereksizlikler geçitidir.
denemelere girerken kafa ve beden tacizinde bulunan tek cisimdir.
bir gün birini taşlicağım otobüslerdir. umarım kallavisi denk gelir de ya sağlam döverim ya sağlam dayak yerim rahatlarım. beyin sikerler efendim bu otobüsler. o otobüsü sürenin de, üstünde resmi olanın da, ona destek verenin de, chpnin de, akpnin de, bdpnin de, mhpnin de... diye küfür edilme sebepleridir.
geçen gece bangır bangır evimin yanından geçen otobüs. ulan insanlar verecği varsa da oy vermeyecekler bu partilere. benim hiç bir partiye oy vermeme sebeplerimden budur. bir de bunun bayrak sorunsalı da vardır ki ne siz sorun ne ben söyleyeyim. adam doğrayacaklar bu bayrak meselesi yüzünden.
insanı şarkı dinlemekten soğutan otobüslerdir.
neden varolduklarını bir türlü anlayamadığım otobüslerdir. parti kendisini yaptığı mitinglerle zaten iyi bir şekilde tanıtabilmekte. ne gerek var ki sokakta saçma sapan müziklerle bangır bangır gezen o otobüslere. kaldı ki o şarkılar insanı oy vermek istediği partiden bile soğutuyor. *
tam zor bir dersi çalışırken geçip de son beş dakikada okuyup zorla kafama kazımaya çalıştığım herşeyi alıp götüren ve arkasında derin bir boşluk hissi bırakan insanlık zulümüdür.
anlamıyorum internet,televizyon,bilboard varken ne gerek var se
çim otobüsüne.
arkadaşlarla dalga geçilmesine izin vermeyen araçlar.

-nerdesin?
+Paris'teyim (arkadan seçim otobüsü geçer el hemen kırmızı tuşa gider)
bunların bilinç altına falan olumlu bir etkisi olmalı.
yani eğer böyle bir bilimsel gerçek yoksa, bu kadar rahatsız edici bir uygulamaya partilerin devam etmesi nasıl bir mantığa dayandırılabilir ki?
kafa ütülemekten başka bir boka yaramayan otobüslerdir. bugün bir tanesi geçiyor sağa sola selam vererek, ona selam buna selam, hatta yemek yiyenlere de afiyet olsun dedi mikrofondan. sonra karşısına ne çıksın ak parti masası kurmuş üç dört kişi oturuyor; ve bombayı patlattı '' sana da selam olsun akp li kardeşim''
kopardı ya adam resmen, komedyen olmalıymış amk.
seçim otobüsü eşittir sıçım otobüsü olmuştur maalesef.
milletin vergi paralarının içine sıçılmasısıdr.
o otobüslerin şarkılarını çalan denyolar, insanları o rezil şarkılarla etkileyip, parti değiştireceğimizi sancak kadar beyinsizler.
küfür istedikleri için etmekteyiz.
Beyin hücrelerimin ırzına geçen araçlardır.
Özellikle ders çalışırken, ayağımdaki terliği şoförün kafasına fırlatmamak için kendimi zor tuttuğum cinnet anlarımın sebebidir.
"mart yaklaştı kudurdular yine" şeklinde hakkında konuşulan, kafa siken, saçma saçma seçim şarkıları çalan, arada birinin çıkıp soğuk ve durgun bir ses tonuyla oylar ...'ya demesi ile daha da nefret edilen, seçmenlerin ilgisini çekmeye çalışan partilerin seçim yaklaştığında kullandıkları araçlardır.

--spoiler--
geçmek lazım geçmek lazım,
harekete harekete geçmek lazım.
--spoiler--
kim icat ettiyse artık bişey demiyorum. dersin ortasındayız ygs denemesi oluyoruz. akşama kadar okulun çevresinde chp ile akp ninkiler birbiriyle yarış yaparmışcasına geçiyorlar. bunların inadına boş oy atmazsam.
kafa şişirmekten başka hiç bir işe yaramazlar. hiç bir seçmen olmaz ki bir seçim şarkısına kanıp oy değiştirsin.
Bu fikri ortaya atipta bu secim otobuslerini meydana salan andavalin ta amk ben.
Çok afedersiniz, kafa sikmek için icat edildiğini düşündüğüm otobüslerdir.

Tamam kardeşim reklamını yap. Ama böyle reklam olmazki ya. Milletin hastası var, şeyi var.

Ankara demetevler'de var bi tane. Akşama kadar "fethi yaşar, fethi yaşar" hiç mi başka bi yer yok?
geldi yine tipini öptüğümün otobüsüdür. yetti gari daha 1 aydan fazla var.
gürültü yüküdür efendim.bolca sövdürür insana.
evet geçler hazır mısınız?
yeni şarkılarla türkülerle kafa silkmeye geliyorlar.

o değilde; o şarkılardan etkilenip partiye oy atan var mıdır acaba?

reklamcılık sektörüne katkı sunacağı kesin.

ayrıca mahalleye gelen manavın söyledikleri daha net anlaşılıyor kardeş.

hatta eskiciyyyah diyen adama oy veririm yinede senin o badem bıyığına oy vermem hacı.