bugün

Başrollerini ayhan ışık,erol taş hülya koçyiğit ve sezer'in oynadığı gereksiz film.Filmde sezerin annesi (hülya koçyiğit)verem olur.Ve ağızından devamlı kan akar.Kanını almak için elini dudağına değdirir.Ve kanı elbisesine silermiş gibi yapar.Fakat orda elbise motifleri ve elbiseden başka bir şey yoktur.
Ayrıca filmin diğer özelliği gençliğimize kazınan 'baldan tatlı've'delikanlılık biyek işi degil yüyek işi'gibi repliklerle kopartan hiçbir özen ve emek harcanmamış dönemin yıldızlarının konuk oyuncu olduğu film.***
ayhan ışık'ın sezercik veledinin filmdeki annesine naynur diye seslendiği sezercik serisi ucubesi.

(bkz: sezercik seks manyağı)
(bkz: sezercik küçük psikopat)
(bkz: sezercik elm sokağında)
(bkz: ben piş diilim)
(bkz: yaaa babam vay mıymış)
(sezercik'in lunaparkta şeker sattığı sahneden)

sezercik: nasıl? güzel mi?
velet: hıı yımm.. bal gibi!
sezercik: bi gün ben de yiycemm!*
an itibariyle kanal 7'de yayınlanmakta olan film. pazar sabahları iyi gidiyor.
1971 yapımı, Safa Önal imzalı türk filmi. Filmin oyuncu kadrosunda ise, Ayhan Işık, Sezer inanoğlu, Hülya Koçyiğit, Erol Taş, Lale Belkıs, Aliye Rona, Atıf Kaptan, Hulusi Kentmen, Nubar Terziyan , ekrem bora bulunmaktadır.
an itibariyle stv'de. koşun izleyin.
Sezerin ayaklaroni opeceksin uleynnnnn sozune sezercigin verdigi; istemem ayaklayim kiyleniy sozune katila katila gulmem davut guloglunun sarkisindan bile daja cokk prim yapti benim icin.
güncel Önemli Başlıklar