bugün

Doğum günü müymüş, kutlu olsun efendim. Seviliyorsun sezenist a feminist.
BU kız da sözlükte büyüdü be.
Nice yıllara.
kız ol lütfen.
Aşkım su bebeğim su bitanem su yazarı.

Bugünlerde biraz çok az ama kendisini üzmüş olabilirim ama malum şeylerden dolayı o biliyor, seni çok seviyorum ❤️
Afedersiniz çok çok özür dileyerek söylüyorum f*minist.
çok düşünmüş olmalısın bunu erk*k bireyii xd.
Biber salçası satacak bana.
takip ediyorum. ulan hangi entrysini takip menüsünde görsem eksi oyluyorum. bu kadar fikirleri zıt olan birini niye takip eder bir insan? sanırım sırf eksi oylamak için takip ediyorum. muahah.
(img:#2080095)
hem sezenist hem feminist solcu biseksuel gorunumlu lezbiyensi erkeksi gey.

abla bir sey kalmamis zaten.
bu nicki ne zaman görsem 5.5 kilo fazlasıyla derdi olan bir kadın profili geliyor gözümün önüne. gıdıklı mıdıklı bir şey.

böyle bir nick yok amk.
Kürtçü faşistlerden biri.
twitter'da çok gezdiği için beyni yanmış bir hdp'li feminist.

sorsan habire kürtlere ırkçılık yapıyoruz, ama nedense izmirde yaşayan birisi şırnak'a gidince rahat rahat dolaşamıyor.

ama Şırnak'taki birisi izmir'de rahat dolaşabiliyor
Sözlükte pek çok defa karalama kampanyası ile karşılaşan yazar karalayanlar gelip geçti yazarımız baki kaldı.

Kendisine saygılarla düşmanlarına sövgülerle.
Kürtçü bir feminazi.

Biz türkler topumuz ırkçıyız madem, doğuya giden 200 öğretmeni "siz türksünüz" diye kim öldürdü? Lojmanlardan alınıp kafalarına sıkılıyordu, aralarında hamile olanlar da vardı.

Güneydoğu'ya giderken türkler korkuyorsa, batıya gelirken kürtler korkmuyorsa azılı ırkçı olanlar biz değiliz be yavrum. Çünkü bizim "kürt" öldüren bir terör örgütümüz yok. Ama onların "türk" öldüren bir terör örgütü var. Sosyal medyada pkk propagandası yapan da senin gört kardeşlerin. He yavrum he. Aynen devam böyle. Belki kürtler seni "fahri kürt" yapıp aralarına alırlar..
Sözlükteki meriçleriyle birlikte silinip gitmesini dilediğim türk milliyetçiliği yapan herkese faşist, ırkçı diyen ama kendisi de açık şekilde kürtçülük yapan, üstüne de pkk nın siyasi kolu hdpnin sempatizanlığını yapan bir leş.
A*kadaşlar siz saka mısınız aq? Sizin gibi düşünmeyen herkes terör zaten. Bu kadar aptalı Bayadır bı Arada görmüyodum ii toplanmışsınız şimdi sessizce dağılaralım pls.
şey yapın misal şey; egonuzu, leş ırkçı duygularınızla tatmin etmeyi bırakın da bı halta yaramaya çalışın ne bilim kendinize bı faydanız olsun falan.
Sanırım sezen aksuyu seviyo.
Sözlük gündemine yüzümü güldüren ince dokunuşlar yapan feminist.