bugün

sex'i mastar fiil halinde düşündüğümz zaman karşımıza çıkan iğrenç şeydir. misal:
ben sexiyorum
sen sexiyorsun
o sexiyor
biz sexiyoruz
siz sexiyorsunuz
onlar sexiyolar

not: türkçe beni affedebilecek misin?

bu arada;
uktecinin notu: !!!????

ukteyi veren: gogol (09.03.2008 20:58)
türkçe'ye girmemesi gereken kelimedir, çünkü orjinal dili olan ingilizce'de bile fiil olarak kullanılmaz.

örnek metinler:

sexia imparatoru sexius sexus sexar, kuzeydeki sex kaviminin baş sexörünün sex mesajcısı tarafından ziyaret edilmektedir. kendisine sex ilan edileceğini anlayan sexar tarihe şu sözlerle geçmiştir; "eğer ki sexeceksek ben de seni sexeceğim".

yine ünlü bir siyasi isim olan sexüman sexiel, kendisine sorulan yunanların egede sexmeleri hakkındaki soruya şöyle sexserek cevap vermiştir: "ege bir yunan sexi değildir, ege bir türk sexi de değildir binaenaleyh ege bir sex değildir." yine bu isimin bu konuda, "demokrasilerde sexler tükenmez", "sexiye'de sex vardı da biz mi sextik?", "bana ,milliyetçiler adam sexiyor, dedirtemezsininz", "yollarla sexerek aşınmaz" gibi vecizeleri vardır.

yine bir türk mankeni şu sözleri sarfetmiştir; "çobanın sexi ile benim sexim bir sexemez"

ünlü bir siyasi isimin de; "en az üç çocuk sexiniz", "ayaklarla başlar yer değiştirirse o sex kötü olur", "biz batının ahlaksızlıklarını sextik", "durmak yok sexmeye devam" ve "askerlik yan gelip sexmek yeri değildir" gibi halkın kulağını sexmiş deyişleri vardır.