bugün

hayattaki en hakiki mursittir.

(bkz: nature boy)
al gülüm ver gülümcülüktür. yolu sevgiden geçenler için; giderken sagda, dönerken soldadır.
geçmeyenler için; iki askerin diz cokup fotograf cektirdigi yerdedir.
ekmek kadayıfının kaymaklısıdır...
(bkz: seni seviyorum bir soru cümlesi değildir) *
aşkın tanımıdır.
karşılıklı ilişki.
ne güzeldir sevmek sevilmek ruhunuzun okşanması, kedi moduna girmektir. hemen yavşatır adamı bıraktırıverir kollarına seven kişinin, ruhunu teslim ettirir.
insan karşılığında sevileceği için sevmez, sevmek istediği için sever. sevgisine karşılık alması ise inanılmaz mutluluk vericidir.
ki kişii birbirini severse; sevgi olur. biri kaçar, digeri kovalarsa: ask olur. ikisi de sever lakin kavusamazsa: efsane olur.
al gülüm ver gülüm.
(bkz: sevişmek)
biri her zaman daha az sevmek zorundadır. bu nedenle imkansızdır.
(bkz: sevmek ve karşılığında ihanet görmek)
belki de dünya da ki cennettir.
ama sanırım hiçbir zaman ikisini bi arada yaşamayacağım iki duygu.

varyaaa yaşamak için herşeyimi verirdim...
aşkın sevgiye dönüşmesidir.
bir tarafın daha fazla sevmesi sonucu sıkıntı doğuracak durumdur. sevmenin ölçüsü ne bende çözemedim ama bir taraf hep daha fazla sever.
tarifsiz mutluluğun tek yolu.
(bkz: Aramanızla eşleşen bir sonuç bulunamadı)
aşkın tanımıdır. tek taraflı seven ama sevilmeyen biri sadece kendi ruhunu ve heyecanını tüketir.
bazıları için sadece bilinçaltından ibarettir. gerçekleşmesi mümkün değildir, özlenmesi acıdır.
(bkz: mis gibi)
her zaman oluşmayacak durumdur, klişe laflardaki gibi "seversen sevilirsin" lafı boş çıkabilmektedir. karşı taraf anlayışsız, çıkarcı ve ergen ruhlu olabilir. bir süre sonraysa tek taraflı olan sevmek fiili terkedileceği için bu karşılık sevmek eylemi de oluşma ihtimaliyle beraber kaybolur, gider.
Güzel bi olaydır da pek rastlanmaz.