erkek gözüyle kadın kulağıyla sever der suna tanaltay.
yani bir erkeğin sizi sevmesi göz zevkine hitab edip etmediğinle doğru orantılıdır. *
karşılıklı anlaşmayla yapıldığı takdirde kimseyi ilgilendirmemesi gerekir. sonuçta sevmediği halde sevişen erkekler olduğu gibi, sevmeden sevişen kızlarda vardır. durumu memleket meselesi haline getirmenin bir anlamı yoktur. *

(bkz: savaşma seviş)
erkeğin şeviştiği bu kız ,eglenilecek kız ve evlenilecek kızdan eglenilecek olanıdır.
seçme şansı olsa sevdiği kızla sevişmek isteyecek olan erkek olup,
doğada eşleri dişiler seçer kuralı tarafından ağzına sıçılmış erkektir.
tüm hayat fonksiyonlarının şeyinde olan erkektir.sevmiş ,sevmemiş onun için önemli değildir.icraat var mı,geri kalan tüm duyguları sallar,hayatta tek yapabildiği sevişmekle yaşamını idame ettirir.genel ev kültürüne de asla tarafsız kalamaz.
midesi, olup olmadığından şüphe ettiğimdir.
aşk ve sevgi gibi en güzel duygulardan nasibini almamış erkektir.
(bkz: zavallı mahlukat)
hislerinin değil içgüdülerinin esiri olmuş zayıf erkektir.
ihtiyacını karşılayan erkektir, aslında bunlar yine iyi bazıları tanımadıkları kadınlarla sevişirler, daha kötüsü bazısı tanımadığı adamla sevişir ya ya neler var neler.
uçkuruna sahip olmayı beceremeyen. günde en az 5 kere elle kendini tatmin eden erkek şahsiyet.
(bkz: sosyal evler)
çapkınlık beyfendi için bi hayat tarzı olmuştur. arkadaşlarının yanında "oluuummm şu hatun var ya. işte o da benim elimden geçti" diyebilmek içindir.
mına koduğumun şerefsizi, lan o kadar kızla sevişiyon da eline ne geçiyor. çükün mü büyüyor? sevmediğin halde kıza "tatlısın,güzelsin" diyosun. sırf kızla sevişebilmek için. bu kadar mı acizsiniz lan. küçük bi delik için bu kadar küçük düşmeye değer mi?
aklı uçkurunda olan erkektir. .m olsun kıllı kılsız farketmezdir onlar için, başını sokabileceği sıcak bir yuva aramaktadır.
rasyonel düşünce sistemini benimsemiş erkektir.
para çokomel eğrisinin tepe noktası kendi cinsen hayatındaki çeşitliliği gösterir..*
standart erkek tipidir, fazla üstüne gitmeye hacet yoktur...
soyumuzun hayatta kalmasının gereğidir. erkek olabildiğince dişi döllemek için daha az bağlanmalı, dişi ise erkek gittikten sonra yeni gelen erkeğin kendi soyundan olmayan yavruyu yok etmesini önlemek için ilk erkeğine sadık olmalıdır.
genel erkektir.
acınası haldedir,gerçek zevki bilmiyordur.ve hiçbir zamanda gerçekten sevdiği insanla sevişmenin ne başka birşey olduğunu anlayamadan pislikler içinde bu dünyadan göçüp gidicektir.
onun yaptığını tek hücreli canlılar bile yapabilmektedir.
(bkz: bildiğin aşağılık)
nickinden kız olduğu anlaşılan yazara nick'ini uzatmakta beis görmeyip kızcağızın nickaltını entry yağmuruna tutan yazarlarımızın cinsel mevzuularda aslında ilke sahibi olduklarını, "sevmeden sevişmem" düsturunca faal olduklarını anlamamıza vesile olan konudur. kızın nickaltında izdiham yaratan koca kitlenin cinsellik dışında başka dertlerinin; yardım, rehberlik gibi olduğunu anlamanın haklı gururunu yaşıyorum.
erkeklere göre gayet normal-fizyolojik bir aktivite iken, bayanlara göre midenin kaldıramayacağı durum olarak değerlendirilen eylemdir.
(bkz: sözlükte cinsiyetini açığa vurmak)
(bkz: zinadır o zina)
olmak isteyip, olamadıgım erkektir...
tuhaf bir durum değildir. tüm erkeklerin yaptığı şeydir. belki vardır yapmayan ama onlarıda anlamakta epey zorlanıyorum.
normal bir erkektir.

o değil de, yazılanlara şöyle bir baktım, midesiz, aşağılık, götveren, ibne puşt, inanmıyoruuaaaoom, nası oluu yhaaa falan...

bu ne lan? sanırsın ki hepsi bir hz. yusuf, sanırsın ki duygusal nirvananın ötesine aşmış gurular konuşuyor.

azcık gerçekçi olun ibneler, sevdiğinle sevişmenin anlamı ve tadı elbette bir başkadır ama kimse bana çıkıp da 'ben sevmediğimle sevişmem, sevişemem' demesin, hele hele feysbuklarda, tivitırlarda, sözlüklerde, her bulduğuna yavşayan, çift vurup tek sayan ve mevsim geçişleri gibi, anlık duygusal iniş çıkışlarına göre sanal ilişki durumu belirleyip, sağdan soldan duyduğu özlü sözlerle, dolaylı yollardan birilerine mesaj vermeye çalışan şuursuz gençlik hiç konuşmasın.

ne dinliyorum özelliğini aç, merve'yi tavla, sonra da de ki; 'ay sefmediinl£ nası shevishirsin yhaaa?

alayınız yalansınız aq...
kadın kaprisi çekmektense bastırırım parayı işimi görürürüm mantığı güden er kişinin felsefesidir. yerim böyle felsefeyi tabi, ama erkek adamı bu hale getirenlerde hiç mi kabahat yok.