bugün

amacı belli. sevmediği ve asla sevmeyeceği bir erkeğin daha ne kadar alçalabileceğini görmek. bir de kendi egosunun bitmeyen açlığını gidermek. bu yüzden sevmediği erkeğe kaçamak bakışlar atıp, onun duygularını ve aklını karıştıracak hareketler yapar. adamcağız da hasbelkader yanına gidip selam verse boka bakarmış gibi bakıp selamını dahi almadan oradan uzaklaşır.

ben, gölgelerin gücü adına, bu hareketleri yaparak ortalıkta kuğu gibi dolaşan hormon ve gözyaşı torbalarını bir stadyumda toplayıp patlatmak istiyorum. nefretimsiniz ve öyle kalacaksınız.
başına aynı şey geldiğinde oturup ağlayıp erkeklere atarlı şeyler paylaşmayı en büyük hakkı olarak görür.
egolarını tatmin ediyordur.
Amacı kendi egosunu tatmin etmektir. net. Halbuki dürüst davransa kimse zarar görmez.
sadece görünüşte sert erkek olmamalıyız, bu gibi kızların canımızı istediği gibi yakmaması için kalbimizinde biraz taş gibi sert olması gerekiyor. şıpsevdi olmayın, çok acıtıyor...
beter olsundur. muhtemelen bir gün kendisi de aynı duruma düşüp bu adi davranışının bedelini ödeyecektir. hatta üzerine birde aldatılır umarım. ay pislik şey.
türk kızlarının en temel karakteristik özelliklerinden birisidir..
stokta bulunduruyordur.
candır.
bunlardan görürseniz yollayın gelsin lütfen. beni güçlendirmeyen şey öldürür.
Kenarda dur,giderin var. Bununla olmazsa biz sizi ararız diyen kızdır. Hemen hemen her kadın yapar.
istemem yan cebime koy kızıdır.
sevdiği bir egosu vardır.
Yada bir türlü onun üzülmesini istemez. Zamanla alışırim severim diye düşünür.
sANIRIM SEVMEDiĞi ERKEĞi EVLENME VAADiYLE KANDIRAN KIZDIR. Görülmüş duyulmuş şey değil efendim.
insanlardan daha çok egosunu seviyordur.
belki de sadece onun sevdigi degil onu sevenin yaninda olmaktir amaci.
gerçekten böyle bir oyun oynuyorsa sizde ona sadece cinsel açıdan yaklaşarak bir oyun oynasanız yeridir. ama küçükle küçülmek olmuyor işte.
başka bir şey vermesi tercih edilir.
egoistin önde gideni bayrak tutanıdır bu durumda arkadaşlarına anlatıp kıkır kıkır gülecek ve egolarını zevke boğacak kaşarın eylemi.
vakit geçirmeye çalışıyodur.
kaşar falan demiyorum, insan değildir. bir insana umut verip sonra o umudu yerle bir etmek dünyadaki en berbat şeylerden birisidir. ego tatmini için birinin ağzına sıçmayın, insanlık değil çünkü bu.
tez kellesi vurula.
herkes kabul eder ki 'orospu'dur.
yalnis haraketdir cox.. bir it gibi pisman olacakdir.
Kiz umit vermez, erkek umit alir. Ha, gulumsediyse kesin yolu var onun, o kadar da degil.
Haksizlik yapilan kizdir.