bugün

hem anlamda o erkekle beraber olan kızdır. gönlünü eğlendiren erkekler gibi bu da aynı. amaan ne olacak takılırım işte zaman geçsincilerden bu. sanal aşkların son yıllarda artması üzerine, en azından tenim tenine değsin, elini tutarım da bari ilişkim olur diye düşünen kızdır. sevmiyordur kesinlikle bu erkeği. hatta ilişkiye girdikten sonra bile nefret eder şekilde bakarlar. kendimden bilmiyorum hemen atlamayın.
(bkz: para)
sevmediğini kendine itiraf etmek istemeyen kızdır. aslında içinde bir şeyler vardır, ama ondan daha da fazla var olanları atamıyordur. atma çabasındadır. hayatındaki erkek ve hatta ilişkisi mükemmeldir, aşık olmaması sorununun dışında.
Amacı ne olabilir acaba diye düşündüren kızdır.
abazanın tekidir. pipisi olsun yeter.
kız değildir o. içten yanmalı motordur.
Fuckbuddy olayini benimsemis olmasi muhtemel kizdir.
v8 dir. hem de harıl harıl çalışıyordur.
kendi başlığını uplıyordur.
çok ısrara dayanamayıp, acımıştır erkeğe ve vermiştir bir kere, ikincisi asla olmaz.
duygulardan çok mantık ile hareket ediyordur. daha çok hayatının diğer kalan yıllarına yatırım yapıyordur.
Erkek sevilir mi hey dost deli misin sen.
sevmediğin biriyle ilişki yaşamak kendine eziyet işkence dir.
Bu yazılanın erkek tarafı olarak adamı sarsan bir durumdur diye eklemek istiyorum.
Ne kadar çıkarı olursa olsun, bir insan bunu nasıl kaldırabilir? Ben sevmediğim insanla konuşmak bile istemezken...
Bugün bursadan bi arkadaşım geldi. Muhabbet, sohbet ettik. Ve ağzından en az 10 tane kız ismi çıktı ve hepsiyle muhabbeti seks. Bu kızlar 18-30 yaş arası.

Hatta biri ankaradan bursaya gelecekmiş ve bigün geç mi aramış ne olmuşsa kızı arabada aradı ve "sen gelecek misin gelmeyecek misin, bak benimle oyun oynama senin o kalkan bi tarafını kırarım" dedi.

Kızda dedi ki "tamam aşkım söz gelicem."

Kızlar lütfen ama lütfen böyle olmayın. Sizi seven adam bırak bu lafı demeyi salak bile diyemez size.

Daha yazıcam ama şimdi değil.