bugün

evet lan. bak şimdi düşündüm de, bildiğin ciddi iş arkadaş.

espriye şakaya gelmeyen bi iş sevişmek, sevişirken gülmek, gülerken sevişmek, ı ıh, abzürd sahneler bunlar. ya böyle romantik gibi takılmak zorundasın (ki romantizm de az ciddi iş değildir) ya da görev bilinciyle hareket etmen lazım ruhsuz makine dişlisi gibi. bilhassa biz erkeklerde pek mühim bu, espritüel kadın yatakta hiç çekilmez, durduk yere performansından olursun. "e madem çok meraklısın al sahne senin cingöz yar" diyip öylece bırakırsın uğraşmaya değmez, hadi anlat gülelim madem de sonra devam ederiz. kadın da pek gergin olur aslında performans kaygısı olmamasına rağmen, pek mühim bişey paylaşıyo ya seninle ille de dalga geçilmesin, er kişinin aklında hinlikler, komiklikler olmasın ister. uzun süreli ilişkilerde bi yerden sonra girer sevişmenin içine şakalaşmalar ama sevişmenin içine sıçan bir etkinlik olduğu bilindiği için mahzun gülümsemelerle geçiştirilir. yarıla yarıla gülüp de sevişmeye devam eden insan ben görmedim duymadım. aslında ne güzel şey, komik de. koca koca insanlar debeleniyo. buna gülmiycez neye gülücez lan.

not: ilk "geçen gün yine sevişiyoruz" bakınız'ı veren arkadaşa cep telefonu hediye edilecekmiş, moderasyondan söylediler.

yine not: bide "sevişmeyi iş olarak algılayan bünye" mantıksal çıkarımı bekliyorum. bestseller olacak bunlar.
ciddi iş olmasından ziyade ciddiyken daha güzel yapılan bir iştir.