bugün

Yanlış bir harekettir. insanlar özgürce sevişebilmeli. Sizin yok diye kıskanmayın.
yalnızlık alametidir.
komşudan önce kendinin uyarılması(!) gereken zattır.
sevişirken derken komşu mu sevişiyor ben mi sevişiyorum, yoksa ben komşuyla mı sevişiyorum.
otur çocuğum sıfır.
Yatak odalarının camının önüne hoparlörleri koyup die muthafucker çalmaktır.

Not: tarafımca denenmiştir sonuçlar iyi.
sevişirken üst kattaki komşunun yüksek sessle müzik dinlemesinden rahatsız olma durumu sonucunda yapılacak eylemdir.

+pardon biz sevişiyoruz da azıcık müziği kısar mısınız?
-????

Edit: kimin seviştiğini anlayamamışım, bana uzak konular.*
sesten kasıt çığlık bağırma yada inlemeyse orgazm taklidi yapan kadını, gacur gucur yatak ve yay sesi ise hayvamlık yapan erkeği hepsi birden varsa o çifti tavana veyahut tabana süpürge sapı ile vurarak uyarmak caizdir.

dikey yerleşim yüzünden çok sık rastlanabilen bir durumdur. uyarım esnasında yada sonrasında komşu ile papaz olmanız işten bile değildir.

teknede yaşamayı seviyorum yahu... *
Oklavayla tavana vurmak bir çözümdür.
Sizi sikişirken rahatsız etseler hoşunuza gider mi diyeceğim konu.
komşu bey ne yapıyorsunuz?
ses yapmıyor onlar, seks yapıyor, ilişmeyin insanlara...
nasıl uyarılır bilmem ama benim alt, üst, yan komşum bizi kesin uyarır amk.
evimizde de mi seks yapmayak amk dedirtir.

kimsenin haddine değildir. beğenmeyen kulağına pamuk tıkasın.
evveliyatında yan komşum vardı samimi değildik. gün içinde baya bir devam ederdi bu aktiviteleri. kız çığırkan birşeydi duvarlarda ince. sanki yanıbaşımda yapıyordu pezevenk.. çok kötüydü arkadaş, evde misafir veya akraba varken muhabbetin ortasında çaylar içilirken ah uh diye iniltiler ve salonda derin bir sessizlik..
komşunun meme ucunu sıkıp uyarmak. işte bunlar hep seks.
Bir umut görmeye çalışmaktır.
bizim apartman için gereksizdir. kimse ne seks ne de ses yapmıyor çünkü, gül gibi geçinip gidiyoruz *
ulan sevişirken bile rahat edemeyecekmiyiz.Neymiş ses çıkmasınmış kendimizi kasınca ses çıkmasın diye bu seferde zevki kalmıyor.Tamam hayvanlaşmamak lazım ama birazda alttan alma talep ediyorum.
Abi bir fincan da ben alabilir miyim? Bizim evde kalmamışta...
sert bir dille uyarmak gerek.
Evvela çiftleşirken ses çıkarıyorlar diye; Mart ayında kedilere su döken amca örnek alınır.

Sonrasında,
Odanın köşesindeki süpürgeyi bildin mi? Heh işte onun sapıyla tavana vurmak suretiyle yapılır.
Olum 24 senede suanki öğrencilik hayatimda dahil olmak üzere 5 farkli apartman veya sitede yasadim.Hic benim duvarlardan 'Oh yes come on' sesi falan duymadim.

Ya benim kulaklar bitmiş yada siz Veli göçer'in evlerinde falan kaliyorsunuz.

Edit:Ya da hayalgücü geniş iflah olmaz bir 31cisiniz.
ülkemizdeki ejakülasyon ortalama süresi baz alındığında 5-10 dakika sabrederek aşabileceğiniz durumu çirkinleştirme yoludur.

açın 2 şarkı dinleyin bu sürede.
" pozisyon değiş ara sıra komşu " şeklindedir.
Komşu senin hanım arada detone oluyor, biraz daha çalıştır şeklindedir.