bugün

kendi doğruları olan adamdır. ne kadar doğrudur orası tartışılır.

evlenip cima etmesi tavsiye edilebilir kendisine.
etrafı abazalarla dolu olan kızımız kendisini prenses zannettiği için kısa süreli bi şok geçirir.
adam gibi adamdır. şaka lan şaka ılık galiba. evet.
inşallah kıyamette hz yusuf as ile haşrolacak .livaül hamd sancağı altında gölgelenecek bendenizim efendim .sizlerde şahitlerimsiniz .duymadık demeyin .
"seviş benle" diyen kişi hoşlandığım bir kız- kadın değilse bunlardan biri de benim efendim.
adam gibi adamdır. evet.
cenneti kazanır Allah'ın izniyle.
Namusun sadece kızlara özgü olmadığını idrak etmiş adamdır . dediğim gibi adamdır ve sayıları fazlaca azaldı ne yazık ki .
delikanlının, adamın hasıdır. bu devirde böylesi zor bulunur azizim. iffet kavramı hem kız için, hem erkek için önemli olmalıdır.
adam gibi adam.
sözlük abazaları tarafından ''aptal, yobaz, salak'' gibi ithamlara maruz kalacaktır ama kendisi son derece doğru yapmıştır. adam gibi adamdır.
Fazla mutasıptır. Bence bir insanla sevişmemenin tek nedeni "zina" etmemek olmamalı. Ayrıca bu övülecek bir şey değil. Fakat insan ister istemez bunu bir övünç kaynağı olarak kabul ediyor. Özellikle ergenlik dönemimde deli gibi şehvet duymama rağmen reddettiğim hatunlar benim iç dünyamın gizli bir egosal masturbasyonuydu. Şimdi reddediğimde bakıyorum ki altı üstü bir reddetmekmiş abartılacak hiçbir yanı yokmuş. Bunun için biraz olgunlaşabilmek lazım sanırım. Tabii biz erkeklerin aklı genelde testislerinin ekseninde çalıştığı için bu olgunluğu ekstra bir meziyet olarak algılıyoruz. Aslında bu da yanlış. Bakıyorum da benim yaşımda yaşayan eşek yok ben hala son bir iki sene içinde olgunlaşıyorum. Ben yine şanslıyım en azından yimili yaşlarımın başlarında bir olgunluk seviyesine yükselebilirken nice otuzlu yaşlarında ergen hemcinsim var. Rezalet. Şu sözlüğe bakan bir kadın kimbilir erkekler hakkında ne ilginç izlenimlere kapılıyordur. Ve haklıdır da.
Adam gibi adamdir. Helal olsun iradesine.

Are you sex seviyesindeki Abazanlar tabi ki kendisini salak görecektir.
kızlar için tam evlenilecek adamdır. örnekleri az da olsa vardır.
(bkz: hz yusuf)
ouuuw zina kaç oğlum bedreddin günaha girme.
Kadının zina etmeden seviş demesiyle sevişme başlar.
arabası olmayan imamın otobüsü kaçırdığını bildirmesi üzerine b planını uygulamaya koyan adamdır.
Selia ile evlenmeyi hak eden erkektir.
askerde bir çocuk vardı. kız soyunmuş gelmiş yanına ama bu istememiş. gerçekten var böyle insanlar.
dini bütün adamdır diyeceğim ama ne geliyorsa onlardan geliyor vazgeçtim. efendi adamdır kaybedecektir.
Adam gibi adamdır.
babayiğit.
Müslümandır. Nesli tükenmekte olan adamlardandır. Belki de korkaktır.

(bkz: Seviş benimle diyen kız)
Benimdir zinadan ziyade bir kız Seviş benimle derse iğriti olurum bu işler spontane olur.
güncel Önemli Başlıklar