bugün

sıcakların kafayı yedirtmesi. silinmesi düşünülerek yazılmış tanım içermeyen bir entrydir .anladın sen onu ...
bir filmden arak gibi hatırlıyorum ben bu fanteziyi nedense...madonna mı oynuyordu ne * * *
(bkz: sözlük yazarlarının fantezileri)
(bkz: psikopat mısın evladım)
acı çekerek sex yapan mazoşist çift..
(bkz: spermdir o sperm)
mumu dökünce hafiften bir et kokusunu ortaya çıkaracak olaydır. her sevgilisiyle aynı fanteziyi yaşayan insan için ayrı birer anıdır bu yanıklar.
-bak bu ayşecanımın hatırası. bu da verengülden hediye. ona o kadar dedim kızım bak boca etmiceksin hafiften damlatacaksın diye yok. şu mu?yok o doğum lekesi ehueh
(bkz: iki delinin birbirine aşık olması)
kırbaçlayarak sevişmekten daha fazla acı çeken çifttir. zevki cinsel temeastan değil acıdan alırlar. birde bunların bağıra bağıra küfrederek sevişenleri vardır.
acı ile zevk sinirsel ve psikolojik olarak birbirine çok yakın iki duygudur.

sevişirken ısırılır, sırtlara tırnaklar geçirilir de, mum dökülmez mi be ya!

ama ev yanar diye de hassas olmak lazım. aman aman.
rahip imhotep ve anahsunamun fantezisidir.
görenlerin anlam veremeyeceği bir çeşit fantaazi.
sanıldığı kadar acı vermeyen eylem. optimum zevk almak için mumun damlatıldığı yüksekliği iyi ayarlamak gerekir. fazla yakından damlatılırsa yakıyor gerçekten, evet. fazla yüksek de olmamalı, o zaman da anlamı yok. genel olarak erojen bölgelerin civarına damlatılmalıdır. doğrudan penise damlatılacaksa mümkün mertebe baş bölgesine denk getirmemeye dikkat etmek gerekir. keyifli bir aktivitedir, ancak sonrasında sıkı bir temizlik gerektirir.
daha da manyakça bir erotik fantezi için;
(bkz: sevişirken birbirinin üzerine kezzap dökmek)
orgazm budur...
ayrıca yanılmıyorsam ricky martin'in livin la vida loca klibinde görülebilir bu hareket...
(bkz: bir dublör olarak mum)