bugün

Hastanede yatan dedesinin refakatçisi olduğundan, her akşam kızın yanına uğramak.

Kliniklere, refakatçi kartı olmadan girmek zor. Binaya zaten giremiyorsun. Morgtan geçip asansörle o kata çıkıyordum. Saçmalığa bak. Yaş 19 du o zaman. Şimdi olsa yapmam.

Sonuç mu?
Dedesi öldü cenazeye kızın sevgilisi geldi.
tarafımdan bir yenisi eklenilenlerdir.

sevilen kıza kendini yanlış ifade eden yazar aslında ona ne kadar aşık olduğunu göstermek ister ama bunu liseli aşıklar gibi yapmaktan geri durmaz. televizyonda izlediği bir progarmda şekilli kurabiyeler yapıp sonra bunun üzerine istediği yazıyı yazabilen bir pastane sahibi kadının hünerlerine kapılınır. ardından ertesi gün kadın aranılır, ve aşık olunan kızın iş yerine beni affet yazılı kurabiyeler gönderilir. sonuç hüsran. kaldı ki kadınla telefon görüşmesinden hemen sonra, kurabieyeler mi affettirecek seni, diye durumun krtiğini yapmıştım.
Alev ceyda diye bi arkadaş vardı, ergenlik yıllarım neyse oturduk bankta yeni tanışmışız, sessiz sakin oturuyoruz sohbet açıcak bişey demem gerekiyor ve diyorum ki 'Alev le ilgili espirilere kızıyormusun' hönk?! tabi ben masumane duruyorum ama muhabbet açmadı olack ki kız bi kaç dk sonra kalkmış ve bi dahada görmemiştim.
Şimdi kendime soruyorum; malmısın be adam kızla yeni tanışmışsın diyecek sözün konuşacak konu mu yok
Edit: kız güzeldi.
yazarların aşık oldukları kişiler için yaptıkları saçma hareketlerdir*
lise yıllarında okulun son sınavları ortak olduğu için sınıflar karılıyordu. benim de yanıma o zamanlar delice sevdiğim kız oturdu. bütün sınav kıza bakmaktan hiçbir şey yapamadım. bomboş bir kağıdım vardı. üstüne kız "hocam lickitungindili kağıdıma bakıyooo." deyince hem yıkılmıştım hem de sınavdan geçemedim. sonra kızın başka sevgilisi oldu. bende kurtarma sınavına girmek zorunda kaldım.
Sevilen kişi için yapılan manyaklıklardır.
Yaşımı söylemeyeyim baya yakın tarih.Kız okula yeni gelmiş bizim fakülteden.Kendisinden önce adınh gördüm listede.Hayatımda hiç duymadığım bi isimdi.O an ismini sevdim önce.Kendisi geldi bikaç gün sonra.isminden de güzeldi.Benim alttan derslerim var normal olarak (bkz: hukuk fakültesi) o kızla aynı derse giriyorum.Bir kesişim var akıllara ziyan.Kız okuldaki dil kursuna kayıt yaptırdı diye bende gittim yaptırdım üstelik ilk kurdan başladım bildiğim halde.Sırf aynı sınıfta olalım diye.Günler gecti aylar gecti aradan.Nihayet oldu ocak ayının 30u.Kıza açılmaya karar verdiğim tarih.Öncesinde baya sinyal verdim.Deli gibi tuttuğum herkesten sakladığım sayfalarca notu kıza verdim, kimselere bakmak icin bile vermediğim kalemlerimi kıza hediye ettim.O da bana leblebi getirmişti bi kutu kütahyadan.Oranın da leblebisi meşhurmuş öğrenmiş oldum.Neyse, aldım bi kutu.Doldurdum içini gül yapraklarıyla.En kalitelisinden bi sürü çikolata aldım koydum.Ve en önemlisi, bir ay boyunca ona yazdığım 9.5 sayfalık mektubu da araya iliştirdim..
Bundan sonrasını anlatmak istemiyorum.iyi bitmedi.Kutu mektup dahil çöpteydi bu kadarını bilin yeter.
Ben sevdigim kızı ilk gördügüm zaman kızın dogum gününe 2 gün vardı kızla tanıştım arkadaş oldum 14 aralıkta dogum gününü kutlamak için bir kafede parti hazırladım kızla içeriye girdigimde konfetiler havada patladı kız tabi biraz korktu önünde pastayı görünce dogum günün kutlu olsun seni seviyorum dedim kız bana sarıldı o gün sevgili olduk işte çok makara gündü halende sevgiliyiz kızla.
ilkokul yıllarında sevdiğim kızla ladese girerdik. bende bilerek kaybederdim. kız nasıl mutlu olurdu ladesi kazandım diye. Sırf o yüzündeki gülümsemeyi görmek için bilerek kaybederdim . harçlıklarımı böyle böyle o kıza verirdim. Şimdi ne oldu o kız hakkında çok kötü şeyler duydum. umarım duyduklarım yalandır. elimiz birbirine değdiği zaman utanırdık biz o kız bu duyduklarımı yapar mı be kardeşim ?
açık ve net façadır.

kolları kaplan desenli bir çok arkadaşa sahibim. itici.