bugün

sevişme sırasında kızın çişini yaptığı yeri kemik yalayan köpek edasıyla yalayan görmemiş insanlardır. tamam efendim kadınlar hassas canlılar, bunu günde 67 kez sevişen benden daha iyi bilemezsiniz zaten. ama o iğrenç organ yalanır mı yahu? kadını sekse hazır hale getirmek istiyorsanız otomatik vajina yalayacıları var mesela, sudan ucuz. ne o öyle canım resmen meme emmikleyen gergedan görüntüsü oluşturuyorsunuz, vallahi iğraaanç.
neyyy yalıyormuy muş... insan insana bunu yapar mı be... * *
(bkz: okuyunca allah belanızı versin denilen başlıklar)
sınır tanımayan zevk sahibi insanlardir, yıkamadan önce yalamamalari sağlıklari açısından önem taşıdığınada vakıftırlar ayni zamanda.*
(bkz: benim sevişgenim işini bilir)
(bkz: kendi sikimizi mi yalasaydık)

(bkz: süt görmemiş kedi gibi yalayanlar)
(bkz: itiraf et sen de yaptın)
(bkz: insan insanı yalar mı) *
(bkz: bela okumak istemiyorum ama allah belanızı versin)
(bkz: ben yazara yazar demem eger dolu yazmıyorsa)
(bkz: çalışırken patron kıçı yalayan mümtaz insanlar) *
bencil olmayan insanlardır.
bu türler başka insanların dudağını kendi dudaklarının içine de alırlar, evlerden ırak(!)
bir ihtimal vajina bulamayan ya da söyleyen dişiyse kendisine yapılmadığı için içten içe kıskançlık yaşayan insanların söylemidir. veya bunun kadınlara verdiği zevki bilmeyen, karşısındakini mutlu etmek istemeyip sadece o anahtar kilit uyumunu yaşamak isteyen insan söylemi de olabilir.
tabi eğer erkekse bunu söyleyen, zevkle kendisininkini kadına yalatmaktan da çekinmez.
(bkz: ilginç)
(bkz: oral seks)
vajina boşaltım organı olmadığından çok fazla sorun teşkil etmez.
(bkz: zevk meselesi)
(bkz: geçen gün yine sevişiyorum)
(bkz: geçen gün yine sıçıyorum)
(bkz: kedi uzanamadığı ciğere mundar der)
insanın dili de penisi de virüslerden aynı derecede etkilenir. o nedenle iğrençliğin kriteri ön sevişmenin nasıl yapıldığı ile ilgili bir konu değildir.