bugün

insanın dili de penisi de virüslerden aynı derecede etkilenir. o nedenle iğrençliğin kriteri ön sevişmenin nasıl yapıldığı ile ilgili bir konu değildir.
(bkz: kedi uzanamadığı ciğere mundar der)
(bkz: geçen gün yine sevişiyorum)
(bkz: geçen gün yine sıçıyorum)
(bkz: zevk meselesi)
vajina boşaltım organı olmadığından çok fazla sorun teşkil etmez.
(bkz: oral seks)
bir ihtimal vajina bulamayan ya da söyleyen dişiyse kendisine yapılmadığı için içten içe kıskançlık yaşayan insanların söylemidir. veya bunun kadınlara verdiği zevki bilmeyen, karşısındakini mutlu etmek istemeyip sadece o anahtar kilit uyumunu yaşamak isteyen insan söylemi de olabilir.
tabi eğer erkekse bunu söyleyen, zevkle kendisininkini kadına yalatmaktan da çekinmez.
(bkz: ilginç)
bu türler başka insanların dudağını kendi dudaklarının içine de alırlar, evlerden ırak(!)
bencil olmayan insanlardır.
(bkz: çalışırken patron kıçı yalayan mümtaz insanlar) *
(bkz: ben yazara yazar demem eger dolu yazmıyorsa)
(bkz: bela okumak istemiyorum ama allah belanızı versin)
(bkz: insan insanı yalar mı) *
(bkz: itiraf et sen de yaptın)
(bkz: kendi sikimizi mi yalasaydık)

(bkz: süt görmemiş kedi gibi yalayanlar)
sınır tanımayan zevk sahibi insanlardir, yıkamadan önce yalamamalari sağlıklari açısından önem taşıdığınada vakıftırlar ayni zamanda.*
(bkz: benim sevişgenim işini bilir)
(bkz: okuyunca allah belanızı versin denilen başlıklar)
neyyy yalıyormuy muş... insan insana bunu yapar mı be... * *
sevişme sırasında kızın çişini yaptığı yeri kemik yalayan köpek edasıyla yalayan görmemiş insanlardır. tamam efendim kadınlar hassas canlılar, bunu günde 67 kez sevişen benden daha iyi bilemezsiniz zaten. ama o iğrenç organ yalanır mı yahu? kadını sekse hazır hale getirmek istiyorsanız otomatik vajina yalayacıları var mesela, sudan ucuz. ne o öyle canım resmen meme emmikleyen gergedan görüntüsü oluşturuyorsunuz, vallahi iğraaanç.