bugün

sevgim bitti diyen sevgiliye verilen yanıtlardır. siktir git güzel bir yanıt olabilir.
"hiç sevdin mi ki?" denilebilir mesela.
-stokta sevgim tükendi
+tamam oyleyse bu kadarmış, kendine iyi bak.

(bkz: başka ne denir)
30 liralık yükletelim sana gel benimle denilecek sevgilidir.
(bkz: bsg)
yenisini alırız bitsin bişi olmaaz, kaşar, motor vs vs...
eğer çok seviyorsanız ve ayrılmak istemiyorsanız son bir çare olarak gözlerinizi devirir ve 'sen beni sevmesen de olur ben ikimize de yetecek kadar seviyorum bizi' denir.***
- şşş, çaktırmadan al şu elli lirayı.
yaşananlara saygın yoksa alsana benden bir aduket......denmesi caizdir.
Sevgilim bitti ben de megabyte.
sevgim bitti diyen kişiye cevap olarak verilecek cümlerlerdir.

-sevgim bitti
+sevgini s.kiyim

-sevgim bitti
+s.ktir .mk

totoş erkek versiyonu için:
-sevgim bitti
+ama neden aşkım? ben ne yaptım sana?
telefonun da sarjı bitti ama telefon beni terkedip gidebiliyo mu? olabilir.
Biten sevgi zaten hiç olmamıştır be sevgili.
iyi bir yutkunmanın ardından..
benim hiç olmamıştı zaten denilirse bir ihtimal sevgisi geri gelir karşı tarafın.
zavallı kalbinde hiç sevgi oldu mu ? denilebilir. bir anda ortalık simsiyah olsada içimizden ağız dolusu küfür geçsede seviyesine inmeden çekip gitmeli sevgisi bitmeyecek aşklara.
dün beni sevdiğini söylüyordun şimdi bitsin diyorsun.Peki şimdi şimdi söyle ; dün mü şerefsizdin bugün mü ?
Küçük iskender.
(bkz: hasikome)
sevgi bitmesi diye bişey varmı? tam bir anlatım bozukluğu bu bozuk paramı bitsin.

böyle söyleyen sevgili cevap bekleyecektir kendince duruş göstermiştir çünkü. suratına bir kez gülümseme atıp bu kadarmı söyleyeceklerin diceksin, bu kadar deyince kalkıp gideceksin.

ilişkiyi bitirmek normal bişey ama karşı tarafa saygı göstermek gerekiyor.
(bkz: sevişelimmi)

aşkı yeniden depreşir belkim!!
aylık yükletelim de 1 ay rahat rahat takılırız denmelidir.
sevgisi bitmiş ise size daha önceden seviyor demektir. o zaman hata sizde dir. onun sevgisini canlı tutmak yerine kimbilir hangi angutlukları yaptınız. sevgiyi yeşertmek zordur ama onu büyütüp kurutmamak daha zordur.

(bkz: sen salaksan sevgilin ne yapsın)
+ sevgim bitti.
- hemen değiştiriyorum. bu ne lan, anne bittii gibi git lan, git kendini daha fazla küçültmeden.
+ bu işte bir yanlışlık var.
mandalina portakal haydi sana hoşçakal.*
ne zaman oldu ki dedirtir öyle bir cümle.
canın sağolsun.