1. 1.
  sevgiliyle sikişmeden önce girilecek pozisyonların kritiğini yapmaktır.
  1 -1 ... king yazar
 2. 2.
  Olsada izlesek dedirtir.
  2 -2 ... egamonya
 3. 3.
  Türkiye' de gerçekleşme olasılığı taş çatlasa yüzde 1 ya da 2 olan aktivite. Saat sormak için yaklaşan erkeklerden bile tabana kuvvet kaçmaya hazırlanan kadınların sayısının fazla olduğu ve cinselliğin anlaşılmaz biçimde tabu olarak kabul edildiği bir ülkeden bahsediyoruz öyle ki.
  3 -4 ... legend of the stranger
 4. 4.
  gercegi varken videosunu ne yapayim diyecegim aktivite. ula kiz yanimda zaten kaldirir gomerim niye elalemin nasil gomdugunu izleyim.
  6 -2 ... nikolaygulayev
 5. 5.
  iki taraf içinde sıkıntılı bi durum abi kaslı, tüysüz kol gibi aktar ile 40 dakika makine gibi çalışıyor (izleyen göbekli, kıllı ve bamya ile 3 dakikada havlu atıyor) filmdeki abla yılan gibi vücutlu, silikon takviyeli, sınır tanımaz, pozisyon zengini aktif ve şimdi biz neyiz demeyen sekse aç bir afet ( izleyen abla kotik, götü göbeği salmış oramı tutma burama elleme sen çık üste ışığı söndür utanıyom ben onu ağzıma sokmam ıyy onu yalatmam domalmam {domalırsam ancak parabol yaparım } vs... yani izleyenler için eziyet olacak içinden geçen düşünceler yüzünden ayrıca erkeğin genine kodlanmış olan porno izlerken hızlı sarıp "money shot" esnasında 31'i sonlandırmak olduğu için bizde biraz zor.
  3 ... evilinside
 6. 6.
  güldüren bir eylemdir. yokki izleyelim???
  3 ... sorunluadam
 7. 7.
  ardından izlenilen şeylerin denenmesiyle son bulan eylem.
  -4 ... kivilive
 8. 8.
  Gayet normal olandır. Birazdan başlarız. Evet.
  1 -1 ... oytunkaran
 9. 9.
  keyiflidir.
  -2 ... papa jupiter
 10. 10.
  Teklif bir de karşı taraftan geliyorsa er kişinin kafasında deli sorulara sebebiyet verir.
  1 ... elimizde kalan tek nick teknik