bugün

süpermarketten alırken sorun yoktur da vücuda alırken eğer sevgili ağzıyla içmiyorsa gecenin içine sıçar.
eğer muhabbeti bol bir sevgiliniz varsa güzel bir muhabbet sonu gelmez kahkahalar vs. ile gece güzel bir sonuca bağlanır.
mutlu son ile biter. *
seks ile sonlanabilecek eylemdir.
muhabbeti bol olduğunda ortama hoşluk katabilir ancak bol muhabbetinin yanında bolca salya sümük ve kusmuğu da varsa ortamdaki hoşluğun bir anda bokluğa dönüşmesi muhtemel bir durumdur... kasar insanı...
(bkz: aman sabahlar olmasın)
"alex topun başında".

yok yok güzeldir, hoştur.
eğer sevgilin değilse, ama sevgilin olmasını istiyorsan ona açılabileceğin tek andır, her şeyin ilacıdır. ben olumsuz tarafını düşünemiyorum çünkü sevgilim içerse onun kafasında olayım diye ben de içerim (!)
alkol almak zaten haramdır.
Kuran-ı Kerim
--spoiler--
Mâide 91
"Şeytan içki ve kumar yoluyla ancak aranıza düşmanlık ve kin sokmak; sizi, Allah'ı anmaktan ve namazdan alıkoymak ister. Artık (bunlardan) vazgeçtiniz değil mi?"
--spoiler--

Akabinde alınan alkol oranına doğru gecenin ilerleyen saatlerinde çiftin kendisini kaybetmesi olası olacağından zina riskide taşımaktadır.

--spoiler--
isrâ 32
"Zinaya yaklaşmayın. Zira o, bir hayasızlıktır ve çok kötü bir yoldur"
--spoiler--

Sonuç olarak bir müslüman için doğru haraketler değildir. Açık net.
fisini unutmamak lazımdır.
yaşanacak en güzel anılardan biridir. o güzel, karanlık da olsa her ayrıntısıyla seksi olduğunu bildiğiniz sevgiliniz tekila fondip yapılmasından sonra gözünüzde daha da seksileşir. kaptırırsınız kendinizi. sohbet de gittikçe koyulaşmıştır. o kadar koyudur ki ne saçmaladığını bilmezsin, hatta belki de umursamazsın. ama içkinin de etkisiyle ortalığın içine sıçan sonuç bellidir efendim; (bkz: sevgiliye bakire misin diye sormak)
sadece türkiye'de ilk olarak akla seks yapmayı getirir.

halbuki illa sevişilecekse alkolsüzü çok daha makbuldür.
şöyle;

görsel
güzeldir. asil bok olan sevdigin kisiyle alkol almak ve hala onu sevdigini soyleyememek.
görsel
bir en yakın arkadaş ile birlikte alkol almak kadar iyi değildir.