bugün

sancılı bir süreçtir.

içerdiği psikoloji bakımından, ikinci dünya savaşı sonunda sscb ile abd arasında tırmanan soğuk savaş gibidir. savaşın bir galibi olacak ama kim?
(bkz: keske bir insan bununla sevisse)
neden anal seks sorusunu akıllara getirir.
ikna etmek gerekiyor ise, durum vahim demek ki!
inci sözlük olsa çok güzel @2'ler barındırabilecek bir başlık.

Tanım: G*tü kaptırmayı kafasına koymuş erkeğin sevgilisine "bul bi sopa gel anal yapalım" dediği süreçtir.
kisiden kisiye degisen sancili sürec. Evet.
ya acımıyor kızım, yapmayı bilmeyenle yaparsan acır tabi cidden acımıyor diye güven veren bir giriş cümlesiyle başlayacak süreçtir.

çok ayıp olacak ama özür dileyerek bir tekirdağ ata sözünü paylaşmak istiyorum,
. .......... ............, istemesini bilirsen iner sana her don.
yok böyle bişi amk diyorum başka bişi demiyorum anal sekse karşıyım evet önden zevk almak varken erkek fantazilerini gerçekleştirecek diye bok çıkan yerden sex tiksinçsiniz.
domates kabuğunu alırken dikkat et yapışmış olabilir cevabına hazır olmasını gerektiren durum.
"illa yapalım demiyorum tartışalım" şeklinde fikir empoze etme
hafif zorlama
doggy style da bölgeyi şaşırdım ayağına yatma
vermeyince trip yapma / küsme
hediyelerle kandırmaya çalışma
...
"illa yapalım demiyorum tartışalım" şeklinde fikir empoze etme

şekilnde bir döngüye sahip süreçtir.
görsel
Ak deliği dururken b.k deliğine ne gerek var gibi iğrenç bir cümleyle son bulması gereken süreçtir.
neden karşı olduğunu sorgulamasını sağlamak bir ikna biçimi olabilir. ya da sorular sorarak doğru yolu buldurma biçimi.
virajı alamadım diyorum karşı şeridemi geçsem.
''Zafer, neye mal olursa olsun zafer; tüm korkulara rağmen zafer, yolumuz ne kadar uzun ve çetin olursa olsun zafer."

sir winston churchill
"Eşcinselim" deyin... Gerisi gelir.

Anal seks isteyen bir adam %90 eşcinselliğe yakındır hatta bu tarz ilişkiler yaşamıştır muhtemelen.
oldu o zaman çevre yolundan gideyim ben.
20 CM bir malafat yeter.

kızlar acıya dayanıklıdır merak etmeyin. etkilerseniz gece içinde bile uyuyabilirsiniz. her şey sizin erkekliğinize kalmış.
bir kıza bunu teklif ettikten sonra o kız bu iğrençliğe rağmen sizinle oluyorsa analı falan bilmem ama kesinlikle kafasını s.kmek gerekir.
klasik koşullanmayla mümkündür ama nasıl olduğunu anlatmayacağım çünkü biraz iğrençliğe girebilir yazdıklarım.
hak yolu varken... şaka lan şaka. iknası mu olur lan seksin isterse yapar istemezse yapmaz.
zevk almayacağını, acı çekeceğini, pisliğini görüp ondan nefret edeceğini anlatmak kadar zordur.
Bazen normaline ikna etmek çok daha kolay olabiliyor.
Türk kızıyla anlaşmak çok zordur çünkü önüne dini engeller çıkar.
oldukça zorludur. öncelikle anal seksin onu eşcinsel yapmayacağını ona aşılamanız gerekir. ayrıca canını acıtmayacağınıza da inandırmalısınız. güvensiz bir ilişki temelsiz eve benzer neticede.
Kızlar ilk defa böyle bir başlığa yazıyorum utanarak. Ama genç ve ergen kardeşlerimiz var. Bu yol haram. Hadi dini görüşünüz yok diyelim buna da saygım var. Sağlık açısından cok zararlı, süslü laflara kanıp da sağlığınızı tehlikeye atmayın.