bugün

çoğu zaman yanlış anlaşılan, arada sırada makbule geçen bir harekettir.
sevgılının bundan haberı olmassa kısıyı kendı kendıne gelın guvey moduna sokan eylem.
bir anlık sinirle yapılabilen eylemdir. sonradan pişman olunulur tabiki.
fazla meraklı bünyeleri acaba aradı mı, mesaj var mı vb. soruları akla getirip telefonu açıp bakmaya yöneltecek durumdur.
ne olur?

(bkz: sndn ayrlyrm)
bunu biraz daha geç görürsün işte, o olur.
kafa dinlemek,sakinleşmek,kaç defa arayacağını kimaramış mesajlarından bakıp az aradıysa dahada hiddetli kavgaya dönüştürmek. (bkz: ben shineay)
sevgilinin bir düğmesi olmadığı için eldeki imkan ile yapılabilen tepkisel hareket.
bir liseli davranışı olarak görülse de genellikle yapılabilecek en doğru harekettir. ertesi gün telefon açıldığında daha sakin bir şekilde tartışma devam edebilir ve mutlu son olabilir.

(bkz: ben bunu bugün yaptım)
peşi sıra pişman olmak pek muhtemel olduğundan " telefonun neden kapalı idi? " sorusuna verilecek cevap karşı tarafı tatmin edici olmalıdır.
genelde kızların yaptığı davranış.
sevgiye kızıp cep telefonu kırmaktan daha iyidir en azından çok maliyetli olmaz. Küçük bir çiçekle telafi edilir.
daha sonra telefon açıldığı zaman mesajlara geç cevap verilir.
eğer sonrasında açtığınızda sevgilinin telefonu kapattığınızdan bile haberi olmadıysa asrın göt oluşudur.
bu eylemden sonra genellikle pişman olunur.
yapması inanılmaz zevkli, ego tatmin edici eylem. arasın dursun bana ne, biraz da o merak etsin, kafamı toplamaya ihtiyacım var gibi çeşitli nedenlerle pat diye kapatılır telefon, hatta üstüne yatıp uyunursa çok güzel olur. kafanız rahat eder biraz, çözüm yolu bulamadan tartışıp durmaktan iyidir. bir süre sonra açılır, iki taraf da sakinleşmiştir, her şey güzel olacaktır.
Sonra annen arasın dursun... Bir anne feryadı için,
(bkz: tabi anaları düşünen kiim)
On dk. sonra açılır ve sevgilinin kaç kere aradığına ve mesaj atıp atmadığına bakılır, atmışsa tekrar kapatılır, atmamışsa bir hışımla tekrar kapatılır.
zenginsen duvara atar kırarsın . yeni bir telefon alamayacağın için kaparsın .
10 dakika bile sürmez.
sevgiliyle tartışıp durumu daha kötüleştirmek istemeyen sevgili eylemi de olabilir.
hayatında başka önemli bir şeyin olmadığı boş insanların yaptığı eylem.
ulan ya başkası aramaya kalksa ?
yok yani benim telefonum yirmi dört saat açık olmalı. böyle bir zorunluluk var benim işim gereği. ne bileyim kız arkadaşım olsa ve tartışsak telefonda konuşmayalım derim. buluşuruz tartışırız. madem o kadar hararetli bir tartışma ve madem sevgilim gerçekten...