bugün

Ilişkinin bi üst evresini düşünmeyen kişinin söylemidir. Kız/erkek buna rağmen çıkmaya devam ediyorsa niyeti başkadır.
ağır sözdür. ilişki böyle canımlı cicimli devam eder ama bazı insanla azıcık uzaktan süren ilişki daha iyidir. seversin de o abartı nazı kaprisi bazen çok çekilmez olur. ne yapsan beğenmez. bir gün o can alıcı sözü söyler:
-zırdeli biz okulumuz bitince evlenicez di mi?
nerden başlayayım? annem seni beğenmiyor, kuzenim lisedeki halini biliyor, ben kaprisine dayanamıyorum. sırf ilişkiye devam ediyorum demek sana aşığım demek değildir ki. kopamıyorum belki. ya da yalnız yapamıyorum. nerden çıkardın bu evlilik konusunu yine?
-evleniriz aşkım okul bitince.
-isteksiz söyledin ama?
-...
o her hakaretten daha ağır iftira hükmünde bir soru gelir, şunu söyleme ağırıma gidiyor diye bin defa kavga ettiğiniz halde,
-zırdeli beni sevmiyor musun? der.
(bkz: kuyruk acısı).
ilişkinin çok çabuk bitmesine yol açan durumdur. bilmiyorum hep bana mı denk geliyor ama tecrübem bu yönde..
"fuck buddy'm ol" demenin alternatif versiyonudur.
(bkz: ben evlenmem diyen herkesten önce gider)
"Ben de eğlenmek istemiyorum " deyip terkedilen kişinin terkedilmeden önceki son sözleridir.
Kafan rahattir artik sevişin rahat rahat.
debra'nın quinn ile çıkarken yaşadığı kafadır. (bkz: dexter)

spoiler vermek gibi olmasın ama quinn'in evlilik teklifini 'biz böyle iyiyiz yeaa' düşüncesi ile kabul etmeyen zavallı deb, quinn tarafından terkedilecektir.
Eğlenmeyi istiyordur belki.
Evleneceğim kişi sen değilsin demektir.
-fakbadi olalım mı ayten?
sevgilinin kulağına ince ince lay lay lom galiba sana göre sevmeler şeklinde nağmelerin gelmesi muhtemeldir. *
evlenmek sorumluluk gerektirir bunu diyen insna hem kendinde jhem karşıdakinde bu sorumluluğu görmediğinde demiş olabilir. iki dakikada amma şeyler uydurmuşsunuz. Herşey zamana bırakıldığında anlaşılır aşka da insiyatif gösterilemz.