karakteri zayıf erkektir.
Anlatmayın oğlum. Biz erkekler için sorun değil ama kadın için çok aşağılayıcı bir şey.
babasıda anasıyla yaşadıklarını anlatır. atadan kalmadır. soyu bozuk olan erkektir yani.
yasadiklarini degil de yasamak istediklerini anlatiyordur muhtemelen.
sadece biyolojik olarak erkektir.
eğer kız gerçekten kaşarsa anlatsın ne olacak. ama kız onu sevdiği için bir şeyler yaşanmasına izin vermişse o zaman herif beş para etmez.
(bkz: gavat)
-abi naber. naptın bugün? +iyi valla kanka. nolsun özge'yle buluştuk. sinemaya gittik. çıkışta yemek falan yedik işte sonra kahve içtik falan. -hadi ya. hangi filme gittiniz abi? +yeni çıkan bi aşk filmi abi. .biraz baydı ama zaten başka da bişey yoktu. -hmm anladım abi. yengeye selam söylersin. yarın maça geliyon dimi? +ayıp ettin kanka. bensiz maç olur mu? -tamam abi maçta görüşürüz o zaman. hadi eyvallah. görüldüğü gibi sevgilisiyle yaşadıklarını arkadaşlarına rahatça anlatabiliyordur. sıkıntı yok.
bi süre sonra ne sevgilisi kalacaktır nede yaşadıkları hepsi şerefiyle çekip gidecektir.
karaktersizlikte nirvanayı yakalamış şeref yoksunu erkektir.
sayısı azdır, en azından düzgün insanlardan kurulu bi arkadaş çevresinde. tabi kızlarda durum tam tersi, her şeyi paylaşırlar.
orospu çocuğu tarifine tam uyum sağlayan orospu çocuğudur.
Belki de yarın bir gün evleneceği kızı ortamda meze yapan şerefi eksik erkek bozmasidir.
Bunlara erkek demeye bin şahit az gelmekle birlikte ,bunların erkekligi noterde tastik edilmeli , bakanlar kurulu tarafından onaylanmalidir.
özellikle sevgilisi ile yaşamış olduğu özel anları çevresindeki insanlara anlatarak, toplumumuzun bu konuda ne kadar aç olduğunu gözler önüne seren erkektir. çok büyük bir nane yemiş gibi sevgilisini nasıl kandırdığını, nasıl birlikte olduklarını filan hiç çekinmeden çevresindeki insanlara anlatır bu tip erkekler ve sevgilisine bildiğin orospu damgası koymaya çalışmaktadır. çoğu zaman bunu ilişki bittiği zaman intikam almak amaçlı yapmaktadırlar. halbuki sevgilisine takmaya çalıştığı mahlas, kendisine adeta bir pezevenk edası ile dönmektedir.

bunun daha ilerisi olan modeller ise sevgilisi ile yaşamış olduğu özel anları fotoğraf veya video aracılığı ile kaydeder ve ilişkinin bitme sürecine girdiğini hissederek, bir nevi şantaj unsuru olarak kullanır.
Belki sadece saftır.
(bkz: gavat)
-Kanka bi kıza geçen çakıyorum yine ama kız bir yalıyor bir yalıyor benim 18lik tamda ağzına oturuyor görmen lazımdı.
he yarram he ben açsam beni bile sikemessin.
(bkz: erkek orospusu)

çok afedersiniz.
Yavşaktır. Duygusal sadakat diye bir şey var ki onu anlattığı kişi de erkek onun farkında değil. Ondan sonra sen benim sevgilime nasıl yan gözle bakarsın. (bkz: Yavvvvşak) ballandıra ballandıra anlatırsan öyle olur işte. Anlatmayın oğlum, yavrum, evladım, kardeşim, ağabeyim anlatma !
ilk başta kişisel olarak bu davranış toplumda çevresine verilen 'ben işleyen bir demirim' mesajı vermektedir. kendini kanıtlama çabası demek saçmalıktır. çünkü birey kendini bildiğinde kanıtlama ihtiyacı hissetmez kendi gibi yaşar bu hareket tamamen bilinçsizlikle alakalıdır. tabi anlattığı olaylarında doğruluk payı bilinmemektedir. yani yalandır
erkeğin orospu tanımını hak eder.
Şerefsiz karaktersiz erkek bozması yavşak kılıklı bi şeydir, ofiste oturmuş takılıyorum. Yan tarafta 3-5 karaktersiz birbirine sevgililerini nasıl becerdiklerinin anlatıyor. Aman tanrım didim, 5 saat aralıksız ziken mi dersin, 12 saatte 7 posta atan mı dersin, yok efendim 3 kız alıp bir gün sevişen mi dersin. Muhabbetleri brazzers yetkileri duysa bu aq karaktersizlerine altın penis ödülü verir.

içim şişti, gidip 2 sigara içtim hala aynı muhabbet. Birbirine atıp tutuyor pezevenkler zaten o belli bari ofiste yapmayın.
Afedersiniz vurduruyordur.
Irıspı çıcığı!
erkek olabilir ama kesinlikle adam değildir.
karaktersizdir.

sevgi dil de olmaz yurekte olur...