bugün

mantıklıdır, nikahlı olsa sevgilisi değil kocası olurdu.
rahatlayabilen hatundur. Seks yapan hatundur.
ailesinden ahlak görmemiş anlık yaşayan kızdır.
Üniversiteye gidemeyen; yahut üniversitede karşı cinse 1 metreden fazla yaklaşamayan, yada en olmadı üniversiteye girmeye Çalışırken kendine motivasyon sebebi arayan mal, kalas, vb. lerinin önermesi...
elin kamillerine dert olan hanim kizdir.

istedigi sekilde hareket etmesi hep engellenmek istenmektedir.

cok ozgursun turkiyem!
sevgilisi olmayan abazanların kıskanmasına ve bok atmasına sebep olan kızdır.
allahsız kitapsız.
Gayet normal bir şey yapan, aynı zamanda yobazların kıskandığını kızdır.
bu nikah lafını sevemedim bi türlü. TDKye sesleniyorum alternatif üretin.
devlet gözetimine ve devlet onayına ihtiyaç duymadan sex yapan insandır. mantıklıdır efenim.
vardır böyleleri çevremizde. kendi tercihleri saygı duymak lazım.
açıkça kıskanılan çekilemeyendir. milletin sevgili hayatı özeli birilerine batıyor belli ki.
sever istediğini yapar birileri baskılara yenik düşüp istediği şekilde yaşayamıyor diye birileri hayatını baskılayarak yaşıyacak değil.
sevgilisiyle yaşıyan kişi aynı zamanda erkek dilinizi uzatabildiğiniz neden sadece kız bir erkekle yaşıyor değil mi.
ama siz o erkeğe dil uzatamıyorsunuzçünkü hepiniz onun yerinde olmak istiyorsunuz yada öylesiniz.
zayıf olana bok atmak daha yiğitçe geliyor size.
Evliligin deneme surumunu yapan kizdir.
Verdiyse kaşardır.
hamile kalıp bebeği çöpe atacak kızdır. yazık..
Laik, çağdaş ve moderin bağyandır ak partiye oy vermez.
Ondan ayrılınca nihah kıyacağı erkeğe çok pis bedel ödetecektir.
Yok kız isteme, yok altın, yok nişan, yok tatlı, yok düğün, yok balayı, yok kyk borcu.

Hey bre gafil, nikahsız yaşadığın oynaşlarına da bu bedelleri ödemişmiydin? Hayır. Hiçkimse seni elde etmek için zahmete girmedi. Şimdi dünyadaki tek enayi ben miyim? O zaman şimdi uza. Benden düğün altın falan isteme yallah.
Birlikte karar vermişler ve aynı evde kalmışlar. Buradaki yobazlara da bunun başlığını açmak ve kıza saçma sapan ithamlarda bulunmak düşmüş.
vurduruyordur.
Şaka gibisiniz. Vermişmiş vurduruyormuş tabirlere bak. Sanane istediğini yapar. Kıza laf atan beyin yoksunu arkadaşlar erkek hakkında hiçbir şey söylememiş. Kadınlar her şeyi tek başına yapıyor. Güldüm sağolun.
Haram bro.
Kız arkadaşımla 2 sene beraber yaşadık. Ne zaman ki evlenme muhabbetine girdi o zaman ayrıldık. Sonra gitmiş evlenmiş mezun olduktan sonra. Allah mesut etsin.
iyi kızdı.

Yani normal kızdır. Ayrıca şu haram falan diyen mallar sandalyeyi ters çevirip s*ken heriflerdir.