cinsiyetçi bir başlıktır.
erkekliğin yüz karası olan erkektir. evet.
bende evde giymesine mani olmuyorum hatta bunuda giymesen daha iyi olur diyorum ne var bunda.
abla tavsiyesi vermiş bakele.

mini eteği birey olmakla bir tutmuş. biz de neredeyse çıplak gezelim o zaman madem ki bireyiz. düşünsenize birey olmanın ispatını neredeyse çıplak olmakla yapıyor. böyle bir zihniyet var. mini etek insanı seks objesi yapar. o mini giyilmeyecek asfsadf.
vallahi siz eğitilemezsiniz. izin vermek kısmına ayrı, mini etek kısmına ayrı sayfalarca entry girilir. erkek arkadaşından izin alarak giyinen kızlarımızın tez zamanda akıllarını başlarına devşirmelerini dilerim.

ayrıca, sevgilisinin minisine, dekoltesine karışan erkeğe güven olmaz çünkü kişi kendinden bilir işi. bu da benden size abla tavsiyesi hanımlar. kararlarınıza, seçimlerinize saygı duymayan erkeklerden uzak durun. birey olun, akıllı olun.

tanım: neresinden tutsan elinde kalan beyan.
sevgilisini aslında sevmeyen erkektir. derdi "seksim doysun"dur. seven erkek kıskanır aga. olabilemez öyle bir şey. bikini demeyin bikini plajda giyilir herkes çıplak zaten.
ben izin veririm. başkası baksa bile akşam o bacakları gene ben okşuyor olacağım.bence fark budur. sen bir tane kezbanı alıp her şeyin muamelesi yaparsın ben yapmam. kıskançlığın altında eziklik var çünkü. bir kadını eğer başka bir erkek benden daha mutlu ediyorsa gidip onla birlikte olması bile beni rahatsız etmez. neden? çünkü yanımda mutlu değilse o halde yanımda olmaması haktır. aynı şey bu örtüyle de ilgili. sevgilimin eğer giyindikleri aldatmamakta kıstas ise o zaman aldatılmamak için herkesin çarşaflı kadınlarla birlikte olması gerekirdi. ama böyle bir şey yok. yani kadının mini eteğini bir saldırı olarak görmemek lazım. hem ben de güzel bir bacak görünce bakıyorum. peki benim helalimin bacaklarına biri baktığında neden höyküreyim? bana karaktersizce geliyor bu.
Muhafazakar erkektir. Dindar olamakla birlikde Alah korkusu vardir.

Edit: biz kiskandigimiz icin degil dinimiz emrettigi icin kadinlarimizin kiyafetlerine karisiyoruz,
durduruyordur.
kimse kimsenin malı değil, yakışana giydirmeli bence.
gavattır. benim sevgilim mini etek giyemez arkadaş o kadarr !!!
Garipsediğim erkektir.

Konya ovası gibi erkektir.
has bir türk erkeği değildir. bakın kızlara sevgilinize vs mini etek giymesine izin vermeme konusunda bunun bir ona karşı aslında kendisini çok sevme gösterisi olduğunu inandırın beyler.
kimse kimsenin ne giyeceğine karışamaz elbette ama kıskançlık sevgi gösterisidir dersiniz işinize gelince kadınlar. ama biz kıskanıp mini etek giyilmeyecek dediğimizde yakışmadığı için değil tabii ama ne bileyim işte sadece benimsin algısı vermek hususunda anlatmak istediğimizi anlamıyorsunuz geri kafalı oluyoruz.
Genişliği ile meşhurdur. Evet.
sokak koselerinde de kendine vurduran erkektir. kesin ve net.
Adamdır. Cahiller anlamaz.
vurdurur evet.
(bkz: tasasının size düşmeyeceği olaylar)
ben değilimdir.
şaka bir yana lan tabi ki herkesin kişisel kararı ve tercihidir ama bulunduğumuz toplum yapısı ve kundaktaki bebeğe bile tecavüz söz konusuyken olmamalıdır .
görsel
Kendini birey olarak göremeyen kızlar yüzünden erkeklerin kendilerinden izin alınmasını istediği toplumda normal olarak algılanmaya başlayan durum.

Seçimler kişilerin kendi tercihidir.
Sevgilisinden izin isteyen kız mantıksızlığına kurban gitmiş erkek.

Yerine, zamanına, mekanına, ortamına göre giyinmeyi bilmiyor mu bu kız izin istiyor.

Kendi bedeni, kendi davranışlarının sorumluluğunu almış bir kızın sebep olmayacağı bir izindir.

Erkek - kadın kendi sorumluluğunu almalı kimse kimseye sorumluluğu atmamalı.
ne yazik ki ulkemizde yargilanan erkektir.cima yolundaki engelelerden biridir.
klasik solcu geniş erkektir. evet.
Ilık erkektir.
Yada (bkz: gavat) da olabilir.