bugün

ayak fetişi olabilitesi olan erkektir. iki de dil atması muhtemel.
(bkz: ayak fetişizmi)
müzelik erkektir, mumla aranılası erkektir. sevdiği için herşeyi yapabilecek, takıntısı olmayan kişidir. iyi de ve kötü de her an sevdiğinin yanında olandır.
kaybetme korkusu kursağında bir anguttur. acaba yıkamasam ne olur diye düşünmeye vakit ayırmaz mal.
(bkz: sevgilisine masaj yapan erkek)
(bkz: sevgilisine oje süren erkek)
(bkz: sevgilisinin saçını tarayan erkek)
(bkz: fetiş)
eğer sevgilisi hastaysa veya sevgilisi aynı zamanda eşi ise ve hamileyse çok makbule geçecek eylemdir.
"oy yerim ben onu" kişisidir .
ayaklar palet gibi değilse olur. ne olacak ulan kızın ayağını yıkamadan. işbu sap alemine gözükme. evde olur bak...
ne fetişist ne fantezik ne beni terketmesin diye yalvaran ne de aşağı duyguların erkeğidir. seven erkektir o seven...

ulan ne var bunda? hayır yani hiç bir erkek sevgilisinin ayağını yıkamaktan zevk alamaz mı? bu tıpkı ona dokunmak, görmek, sesini duymak kadar haz veremez mi o erkeğe?

sevgilisinin ayaklarını yıkayan erkek, sevgilisini aynı zamanda koklayan da erkektir. çünkü sevgilisini koklayan ve o kokudan haz alan erkek, gerçekten de seven erkektir. aynı zamanda saçmalamış olma potansiyeli yüksek, yukarıda ne yazdığını okumadan ekle butonuna basacak erkektir.*

edit: imlâ
bir dönem ben idim kuşkusuz. hem jestten hem zaten halihazırda ayak fetişisti olduğumdan yakınen keyifle ilgilendiğim ayakların sahibi eski sevgilim hanımefendi şu an uğruna beni terk edip evlendiği keko beyefendinin ayaklarını yıkıyor.

laviyebel...
Yıkamak isteyen olursa severek feda edecegim bir cift ayak mevcut burda.
duy duy ne erkekler var bir ekran görüntüsü alıp yollayayım inanmazda şimdi diye planlar yaptıran eylemdir.
eğer çok seviyorsa anormal olmayan erkektir. tabii kızı ayakları bakımlıysa.
erkeklerin yüz karasıdır.
söylentidir,hurafedir.
''kadın yıkar da erkek niye yıkamasın lan!?'' dedirtmiştir. bir erkek olarak sevdiğim kadının ayaklarını yıkarım, seve seve.
amınıda yalıyordur. erkekliğinize sokayım mk. ibneleri.

edit: am biraz argo oldu kuku diyelim.
Ortada bir bdsm femdom fantezisi yoksa eğer, sevgilisi cok yorulmuş, ayakları şişmiş ise yapılabilir. ikinci şart için normal karşılanır.
Ayak yalamayı seven, aşırı hijyen bağımlısı birisi olabilir.
sevgilisini seven erkektir. ayak fetişi olmasına gerek yok.
bu bir masaj da olabilirdi. yemek de yapabilirdi.

düşünün kü kız belki engelli?

barzoların ve sevgilisi olmayan dürzülerin zoruna gitmiştir toplumdaki son sevgi kırıntıları da.
(bkz: sap olmak)
(bkz: sap danışmanı)*
"sözlük ibne doluymuş ya la" dedirtir.
kötü bir niyetle yıkayan erkektir. kanmayın kızlar.
ip man filminde gördüğüm eylem. ip man akşam yorulan karısının ayaklarını yıkayıp masaj yapıyordu.gözlerim dolmuştu.
(bkz: Nazım hikmet)