bugün

alkışlanasıdır,tebrik edilesi öpülesidir,ama sevgilisi vardır.
(bkz: kocaman bir alkis)
coca-cola reklamında ayakta alkıslanan insan tipi (bkz: Simdi de sevigilisini beklemeden arayan kız icin bi alkıs alalım)
yakın zamanda erkek tarafından terkedilecek kızdır.
böylesi her eve lazım dediğim kız modelidir.kontörü bol olandır.
artık tee oğlumun ya da kızımın zamanlarında olacak olan aşk ilişkilerinin daha bir güzelleşip rahatlayacağı dönemler. ama belli de olmaz bir savaş çıkar birşey olur türkiye bir bakmışsın olmuş 30. dünya ülkesi, o zaman bugün ki aşkları bile arar olur gençlik.
sevgilisine önem veren kız modelidir.. sesini duymak istemiştir belki.. yadırganmamalıdır..
"aramak için sevgilisini bekleyen kız"dan daha sevimli, daha canayakın, daha yanakları sıkılası, başı okşanası kızdır.*
sevgilisine değer veren fakat bu yaptığı eylem sonucunda sevgilisinin tempra ya dönmesine sebep olarak ilgisizliğe maruz kalacak kız.**
(bkz: benim niye haberim yok)
sevgilisinin işi vardır, uzaktadır. işi bitince arayacağını söylediği halde kız, sevgilisini çok özlediği ve zaten yüzünü pek göremediği için hiç olmazsa sesini duyayım der, arar. çok da iyi yapar.
^^bi nefes al^^dedirten olaydır.
zaten besbellidir ki bu tip kız modeli erkek cinsine vıccık vıccık yapışan versiyonlardandır.bir de kendilerini öyle -bir şey yapmıyorlarmış-gibi gösterirler ki etrafta hiç bakış yokmuş gibi davranmaya başlarlar.bu durumda napılıır??
^^he bak kapat kapıyı sen şimdi;o orda kalsın..^^
bir avantajı vardır ki istemenize gerek kalmadan,size anafordan bol bol kontör transferinde bulunur.
ya çok fazla aşıktır bu şekilde belli edip hata yapıyordur *,yada arıcam deyip saatlerce aramayan duyarsız bir sevgiliye denk gelmiş çıldırıyordur.
bana bir yerlerden tanıdık gelen durumdur. eğer sevgilisi aramıyorsa , kızın araması doğaldır tabi.
erkekler normal varlıklar olsaydı bu kız son derece tatlı, her erkeğin beraber olmak isteyeceği kız olurdu, ama biri bi şekilde erkeklerin ayarıyla oynadığı için erkekler kendileriyle ilgilenen kızlardan hoşlanmıyolar, ilgilenmeyen, aramayan, sormayan kızları tercih ediyolar bu durumda bu model kıza tek bi tavsiyemiz olabilir o da bundan sonra sevgilisini aramaması. bıraksın zaten o aramamaya başlayınca sevgilisi aramaya başlayacaktır.
normal bir insan davranışıdır.Şaşılacak,tebrik edilecek bir durum mudur bilemiyorum.Sevgilisinin aramasını bekleyen kızlara da -eğer varlarsa- burdan selam ediyorum.
sen ben ayrımı yapmayan kızdır. aramak için sevgilisinin aramasını beklemez. kavga ettiklerinde bile gurur meselesı yapmadan haklı olsa da sevgiSiNi mantıgının onune geciREBiLiR. KISKANCTIR MERAKLIDIR. AMA SUREKLI DE ARANMAZ KI CANIM.
aynı zamanda göt olmaya, kendini hazırlamış kızdır. aramıyacaksın, bırakcaksın ilgisizliğiyle sevişsin köpek deyip arayanına gidiceksin kızım da demelidir içinden.
ayrıca (bkz: yemeyenin malını yerler)
(bkz: Bi KEREM TELEViZYONDA GÖRDÜYDÜM)
araması gerektiği durumlarda arıyorsa "helal olsun" denilesi kızdır..
sadece televizyonda görebileceğimiz kızdır *
erkeğin istek ve beklentilerine bağlı olarak tercih edilirliği değişken olan kızdır.çünkü bazı erkekler sürünmekten mi hoşlanır bilmiyorum ama biraz soğuk olan kızlardan hoşlanırlar ve sürünürler.bazıları sıcak kızları sever,kız arasın sorsun hep mutlu olurlar.bir de bunun arasında olan erkekler vardır ki en hayırlısı onlardır zaten.
değişik bir insandır.
kendini naza çekmeyen ve bunun gereksizliğinin bilincinde olan tebrik edilesi kızdır. ancak belli bir yere kadardır. dozunu bilmezse terk edilmeyi hakeder hale gelir.
(bkz: sevgilisinin aramasini bekleyen kiz)
(bkz: normal olmayan kiz)