Erkekse tam bir maldır. Kızsa mal oğlu maldır. Yani sonuç olarak (bkz: mal mısın oğlum sen)
dünyanın en saçma işidir. sanki evlenmişsin,sanki son aşkın.haay allahım
(bkz: property of christian troy)
kızının ismini yaz, oğlunun ismini yaz.. babanın ananın ismini yaz ulan hadi karının ismini yaz.. ama sevgilinin ismini yazmak nedir lan? mallık bile yanında az kalır..

o değil yazdırırsın koluna aylin diye, sonradan ayrılırsın.. vay efendim bir daha aylin diye sevgili bul.. aradan 1 ay falan geçer sorar "o kolundaki aylin ismi ney?".. "ben seni önceden hissettim bebeğim, sen benim başlangıcımsın" gibi laflar falan et gönlünü tavla bilmem ne..

konu nereye uzandı amk*.. yazar burada kızlar güzel laflarım var, sevişelim mi demek istemiş belli ki..
olay ayrılıp ayrılmayacak olmakla alakalı değildir. ayrılınsa, bir daha görüşülmese dahi zamanında gerçekten kıymet bindirilmiş olan hislerin hatrına yaptırılmışsa, hele bir de tasarımı orjinalse tadından yenmez. hataysa sizi tekrar hata yapmaktan alıkoyan, gerçekten sevdiyseniz sevebilme kapasitenizi hatırlatan bir ibareye dönüşür. hoştur.
seansı ortalama 150 - 250 tl olmakla beraber yine ortalama 3 - 5 seansta dövmeyi sildirebilecek sevgilidir.
(bkz: benim oğlum mal)
böyle genç nesil meçnun ve ferhatların allah yardımcısı olsun.
ender arslan'dır.

eşi kendisi için amerika'daki okul hayatını yarım bırakarak, türkiye'ye dönmüş ve evlenmişler. büyük fedakarlık, az bile yapmış.
bağlılığını göstermeye çalışan insandır. tam aitlik hissi verir ki bu, ilişkide hissettirildiğinde çok problemin kendiliğinden çözülmesini sağlar. bence gayet sempatik.
riskli ve gereksiz bir harekettir. 'bizim aşkımız ebediyete kadar' diye düşünülmemelidir. neler bitmiyo be kardeş. ayrıldıktan sonra sildiricen bide, cildinin amına koyacaklar. gül gibi cildin olacak harita. gerçi teknoloji gelişti baya artık, iz belli olmuyormuş o kadar. ama doğal derinin yerini tutar mı dimi!! gel bu işten vazgeç, etme eyleme sülüman.
ayrılma durumunda yaptırdığına bin pişman olan insan.
hata yapan insandir. ne malum o iliskinin bitmeyecegi?
sevgilisinden ayrıldıktan sonra köpek gibi pişman olacak insandır.
yapmayın efendim sevginizi göstermek için dövme yaptırmaya gerek yok.
bu olsa olsa gösteriştir.
gerizekalılığın daniskası olan eylemdir.

--spoiler--
bir arkadaşım aleksandra ismini kuyduk sokumundan ensesine kadar yazdırmıştı. 4 ay sonra ayrıldıklarında akrostij yazsam x'e ne bulacağım diye triplere girmişti.
--spoiler--
gerçekten seven insandır.
gerçek aşıktır. çok iyi.
dövmesini yaptıracak kadar aşık, ilerde onu sildermek için uğraşacağını tahmin edemeyecek kadar kördür.
salağın önde gidenidir. hala sevgisinden emin olamadığı sevgilisi için bir şeyleri kanıtlamaya çalışır. salo.
"Risk nedir?" sorusuna cevap vermiştir.

Sonra üzerine kurtlu güllü dövme yaptırıp o ismi kapattırmaya çalışır.

Şanslı ise, sevgilisinin adı kısadır.

Gaza gelmeyelim gençlercim.
dizilerde de görmekteyiz bu durumu sonra dan pişman olup sildiremeyenlerin durumu daha vahim.
Ağır kılıbık erkeksilerin yapacağı hareket. Bunu yapan erkek hakkaten kılıbıktır. Karşındaki dişi, bunu sevgiden dolayı değil, öteki dişilere nispet, korku salmak için yaptırtır.