sevgilisini torna tesviye bölümüne yollayan erkekten daha iyidir.
bunu dillendirmek bile cahilliktir.
zıttı olan yani sevgilisini başka şehre göndermeyenler için sölüyorum ki ona laf düşmeyen erkektir. eğer bu kendisine yanlış geliyorsa ayrılır. kimseyi zorlamaya hakkı yoktur. herkesin anası var babası sana noluyo dedirten erkeğin zıttı olan erkek.
çok yönlü ele almak lazım;

1- hatuna her an değdirebilirler...
2- hatunun bir boş anını yakalayıp geçirebilerler...
3- sen orta okul terkken hatun üniversite bitirerek sana yumuşak veya sert bir vuruşla kenara atıp, kendine değdiren veya geçiren bir yavşakla hoplaya hoplaya veya hoplata hoplata elden gidebilir.
4- okulda kol gibi damarlı dalları görüp senin lülüğü beğenmeyip, sen onu yumuşak yumuşak sokarken kol gibi dalları hayal edebilir... senden büyütücü hapları almanı isteyebilir...

tüm bunları göz önüne alınca biraz godoş olunmalı biraz da yavşak olunmalı...
karı dedeğin sadece senin bamyanı görmeli, sadece onu emmeli, sadece onu içine almalı...
iş kıyasa girer ezilirsin... milletin kol gibi yarrağı var, sen o bamyaya yarak de dur. hatun bunu anlarsa yarrağı sen yedin demektir. ala geyiğe döndürürler adamı...

not: annem 45 yaşından sonra üniversiteye gidebildi... okutulmayan her kadın bu ülkenin yüz karasıdır... unutmamalıki bizler kadınların yetiştirdsiği bir cinsiz...
aynı erkek sevgilisini markete hatta işi düşünce jinekologlara bile gönderebilir.
arkasından laf ettiren erkektir.

baksanıza, hanımkızımız bu duruma içlenmiş ve olayı ta buralara kadar taşımış, veryansın etmiş. çok ayıp bişey çoook.
göndermekten kasıt, harç vs masraflarını karşılamaksa, iyi erkektir.
evet efendim...

sevgilisini yani evlenmeyi düşündüğü masum bayanı üniversite gibi zinakarlıkların yaşanıp herkesin birbirine kayarak mutlu olduğu, gençlerin çimenliklere uzanıp saksolar eşliğinde salvolar yaparak birbirinin memesini avuçladığı, akademisyenlerinden tutun da hademesine kadar alayının dinden uzak ve biz mütedeyyin dindoş tayfaya kin kustuğu bir ortama gönül rahatlığıyla gönderebilen erkek. erkek dediğime bakmayın hem sözde erkek hem de yarım erkek aslında.

ulan ben hatunuma liseyi terk ettirdim zamanında, sırf hormonlarının azma olasılığına göre yaptığım hesapla. düşünsenize üniversiteye yollucaksınız manitanızı. orda piç berk orospu çocuğu yusuf, anası s.kişmiş berkay orda manitanızı not isteme, ders çalışma bahanesiyle hoplatacak. zaten bizim türk kızının her y.rağa gönlü kayar azcık boş kalsa. siz kenarda yedek eleman beklersiniz ama motoru başkası ısıtır. benden söylemesi üniversite böyle böyle bi ortam derim çıkarım kenara.

manitanızın namusunu da ben düşünecek değilim ya ulan! bu kadar yazdığıma şükredin;
bi kadının hoplatılmasına müdahil olmadığım anlar hiçte sikimde olmamasına rağmen.