sevgilisini üniversiteye gönderebilen erkek

evet efendim...

sevgilisini yani evlenmeyi düşündüğü masum bayanı üniversite gibi zinakarlıkların yaşanıp herkesin birbirine kayarak mutlu olduğu, gençlerin çimenliklere uzanıp saksolar eşliğinde salvolar yaparak birbirinin memesini avuçladığı, akademisyenlerinden tutun da hademesine kadar alayının dinden uzak ve biz mütedeyyin dindoş tayfaya kin kustuğu bir ortama gönül rahatlığıyla gönderebilen erkek. erkek dediğime bakmayın hem sözde erkek hem de yarım erkek aslında.

ulan ben hatunuma liseyi terk ettirdim zamanında, sırf hormonlarının azma olasılığına göre yaptığım hesapla. düşünsenize üniversiteye yollucaksınız manitanızı. orda piç berk orospu çocuğu yusuf, anası s.kişmiş berkay orda manitanızı not isteme, ders çalışma bahanesiyle hoplatacak. zaten bizim türk kızının her y.rağa gönlü kayar azcık boş kalsa. siz kenarda yedek eleman beklersiniz ama motoru başkası ısıtır. benden söylemesi üniversite böyle böyle bi ortam derim çıkarım kenara.

manitanızın namusunu da ben düşünecek değilim ya ulan! bu kadar yazdığıma şükredin;
bi kadının hoplatılmasına müdahil olmadığım anlar hiçte sikimde olmamasına rağmen.