bugün

iyi yapan erkektir.. ya ne olacagidi?

opmeyelim de besleyelim mi?
ilk buluşmadan önce sevgili olabilmiş bir çift için çok normal bir durum.
kaçıncı buluşmada öpüleceğine dair kanun mu var ? istediği zaman öper. Ohh öp kardeşim öp.
How I met your mother,vb dizilere fena kaptırmış,kendini o dizilerde yaşoyor zanneden,gerçek dünyayı o dünyadan ayıramayan kişidir.Yiyeceği tokattan sonra gerçek dünyaya dönüp,gerçeklerle başbaşa kalacaktır.
amacını belli etmiştir.apaçidir.kırodur.
o benim. 2 hafta sonra ayrıldık zaten*
(bkz: öküzlük)
buluşmaların bütün heyecanını alıp s*kmiş insandır, daha da görüşmesindir.
hiç öyle pislik, abazan, duygunun içine etmiş falan demiyelim. kız öptürmese erkek zorla öpmez ki. ayrıca hep söylediğim bir söz vardır. "vermeseydi orospu; sikmeseydi pezevenk."
ikinci buluşmada da yatıyorsa diyecek bir şeyimizin olmadığı erkektir.
ilk buluşmada direk öpüşmeye kalkıyorsa zaten ondan hayır gelmez..
başarılı erkektir. her yiğidin harcı değildir bunu yapmak. *
istediği belli olan, sevmeyi beceremeyen, sabırsız öküz diye nitelendirebileceğimiz erkek modelidir.
kendini ilk buluşmada öptüren kızın sevgilisidir.
kafasını acaba öpsem neder bana tokat atarmı bir daha benimle görüşür mü? gibi sorularla meşgul etmeyen erkektir. Öper ondan sonra tepkiye göre hareket eder vakit kaybetmeyi sevmez hemen başka bir seçeneğe geçer.
bahsi geçen erkek=ev arkadaşımın sevgilisi kız=ev arkadaşım
kız çocuğu bir arkadaşının facebook arkadaş listesinde görmüştür. beğenmiş dürtmüştür. sonra geri dürtülünce eklemiştir. beraber okey oynamışlardır. facebookta sohbet kasınca msn adresleri alınıp sohbete devam edilmiştir. 1 hafta sonra msnde erkek kıza "senden çok hoşlanıyorum. sürekli fotoğraflarına bakıyorum. hatta bilgisayarımın ekranında senin fotoğrafın var." demiş böylece sevgili olmuşlardır. erkek okuduğu şehirden gelince buluşmuşlardır. ilk buluşmada öpüşmüşlerdir vs. kız halinden memnun 11 aydır beraberler. ha ilk gün ha 10 ay sonra. demek ki çokta sorun değilmiş.*
(bkz: ya ne yapacuğudu)
hakkında amma da çok şey bilinen erkektir.

(bkz: bütün genellemeler yanlıştır)