bugün

sevgilisini sevindirmek isteyen erkektir.

ama bana çok ters gelen erkektir. zira ben kız olsam kalıcı olmayan bir şeyi istemem.
fakat bazen sırf anlamı için bile çiçek alınmalıdır tabii.
türünün son örneğidir. nerdeeee mirim o eski romantikler..
- duy rıza duy nejlanın sevgilisi nejlaya çiçek almış bak.
+ boşver, bize gidelim mi?
- hayvansın rıza !
her şeyi cinselliğe indirgemiş, sürekli ne yapsam da kızı yatağa atabilsem diye düşünmekten beyin hücreleri ölmeye başlamış günümüz erkeği olmadığı kesin olan erkektir.
içinden gelen sevgilidir... yani biri zorlamadan 'çiçek istiyorum' demeden içinden geldiği için, sevgilisini mutlu ederek mutlu olan bir erkeğin yapacağı birşeydir... Eskiden biz köyde oturduğumuz zamanlar babam anneme ceketinin içinde yada pazara gidip gelirken pazar çantasının içinde çiçek getirirdi, çiçek nekadar ezilmiş olsada annem bilirdi, o anneme özel, yoldan geçerken çiçekleri görmüş babam annem aklına gelmiş ve çiçek almış... Yok solarmış çiçek kalıcı bişey olmalıymış falan, geçin bunları canlı çiçeklerde satılıyor, diğerleri solar diye düşünüyorsanız alın canlı çiçek sevgiliniz başucuna koysun her gün sulasın baksın sizi görsün...
kızların -ay ne romantiiiik lafına inanılmaması sadece kağıt üstünde romantik! olan erkektir. kendimden biliyorum ben aldım bir mal öküze ama kız aramadı. kısacası inanmayın yani kızlara p.ç olan yaranıyor her zaman ki gibi.
Helal olsun sana diyeceğimiz nadir tiplerdendir.
Yok öyle çiçek alan erkek. Light erkektir!. ipini kıza teslim etmiş, kendini gezdirtiyordur. Totoş gibi davranmayacaksın öyle. Erkek özünü bilicek; içindeki hayvanla barışık olmak önemli.
koçum benim!dir.
bir süre kendisine hürmet edilmesinde sakınca yoktur.
Bi boka yaramayan erkektir.

3 yıllık ilişkimde yaklaşık 9-10 kere çiçek sepetinden 100-150 liralık çiçek aranjmanından tut,sırf gönlü olsun diye duvara tırmanıp ebesinin nikahındaki yerden koparıp verdiğim hanımeli'ne kadar hatta üniversitede kampie elimde çiçekle girip sınıfta oturacağı yere bırakma jestine kadar görevimi yaptım.

Sonuç terkedildim,bana 'aman çiçeği çok aldım hevesim kalmadı' diyecek kadar da ruhsuzlaştırdı.

bu sebepten çiçek falan almayın amk,hatta sırf mutlu olsun diye hediye de almayın bugün çiçeği,yüzüğü beğenmeyen yarın evlendiğinde audi ister.
Abartılmaması gereken erkektir. Canı ister gönlünden geçer alır, almazsa almaz. Kızlar çiçek konusunda da kezbanlaşmasa iyi olurdu. alt tarafı çiçek; yanında mı koynunda mı tamam.
sevgilisi ile evlenemedi ise salak bir erkektir. ulan niye göremezsin yüzlerini onların.
en kalıcı şeyler için bile geçerlidir bu. evlendiysen canını ver kardeşim, ama yok 2 aylık ilişkide, 5 yıllık ilişkide bile gereksiz. adam bıçaklamaya kadar gidenlerimiz var, gereksiz bir durum.
not: ölümün ayırdıkları hariç.
şu ana kadar en kalıcı şeyi bile yaptım. ama çiçek almadım. çünkü çiceği hep değersiz gördüm. ama eşim olacak hatun kişi için ilk çiçeğimi ona alacağım işin güzel tarafıda bu. kalıcılığa gelirsek kökü bende daha kalıcılarını yaparım.
+karbon fibermisin eşşoğlueşşek!
düşünceli erkektir. olsa da ben de alsam.. çiçek aldiğim tek insan annem'dir. Mutlu oluyor..
çiçek almasının altında pis emeller olan erkekdir.
Kadın dırdırından bıkmış olan erkektir.
maldır.

o paraya karpuz alıp sevgilinizle birlikte kütür kütür yersiniz. hatta çekirdekleri makineli tüfek gibi tükürürsünüz.
aklına geldikçe alıyor özel bi gün falan beklemiyorsa kadın ruhundan anlayan erkektir. sevdikçe sevilir.
çok antipatik gözüken erkektir.evet neden mi öyle elinde çiçekle yürüyen ya da bekleyen erkek sevgilisinin gözüne girmeye çalışan aciz görüntüsü veriyor.benim naçizane fikrimse kadınlar sözlerle gösterilen değerle etkilenmelidir çiçekle çöple hediyeyle değil.
samimiyetsiz davranışlariyla göz dolduran fakat yürek burkan aynı zamanda acınası erkektir. *
"ben çiçek taşımam" "ulu orta elimde çiçekle gezmem" "napıcan çiçeği baska bir sey alayım" diyen odun türk erkeğinden farklı olarak bir de çiçek seçmeyi biliyorsa tadından yenmez.

(bkz: beyaz frezya)
Aldatan erkektir. Açık kapatıyordur. Yemeyin bu ayakları ben mi öğretecem bunları.
Kesin bir suc islemisdir. Kadina sirin gorunmek icindir.
metrobus duraginin ordan almis getirmistir.
yine de sirindir.

yenir ki o
anadolu çomarı, cahil gibi hakaretlere maruz kalabilen erkektir. çoğu yerde rast geldim. facebook olsun, twitter olsun. kız ; "çiçeği nabacam ben yaa.. götüme mi sokayım yanii?" diyor. artık yeni nesiller ya da bu devir için sanki çiçek bir anlam ifade etmiyor gibi. fakat ben farklı düşünüyorum. çiçek alan erkek sevgilisini çiçek gibi görüyordur. yani sevdiği için almıştır. saat, altın kolye gibi pahalı hediyeler alan erkek ise bu pahalı hediyelere verdiği parayı yatakta çıkarmayı düşünen erkektir. sevgilisine değer bile vermiyordur.